Müge Anlı'nın ortaya çıkardığı Palu Ailesi ve Tuncer Ustaer skandalında yeni detaylar kan dondurdu? Tuncer Ustaer kimdir? Tuncer Ustaer'in işlediği cinayetler neler?

Yaklaşık bir ay önce 9 yıldır kayıp olan ailenin iki ferdi için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına, Palu Ailesi'nin başvurması ile şimdi Türkiye'nin konuştuğu bir skandal ortaya çıkmış oldu. İçinde cinayetler, tecavüzler, büyücülük, organ mafyası ve her türlü görülmemiş iğrençliğin konuşulduğu Palu Ailesi ve ailenin damadı olan Tuncer Ustaer'in merkezinde olduğu Türkiye'nin konuştuğu iğrenç skandalda her geçen gün ortaya çıkan yeni detaylar kan dondurmaya devem ediyor. Palu Ailesi skandalının merkezindeki damat Tuncer Ustaer'in ise ailede tecavüz etmediği kadın ve çocuk kalmadığı sapık işkencelere başvurduğu cinayetler işlediği ve bunların ortaya çıkmasını ise aileyi üç harflileri ile korkutarak başardığı canlı yayında Palu Ailesi üyeleri tarafından itiraf edildi. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının en son bölümünde ise Palu Ailesi üyelerini Kur'an-ı Kerim'de 16 cüz okuduğunu ve yarım hoca sayıldığını söyleyerek korkuttuğu ve kendisine itaat ettirdiğinin ortaya çıkması ise Müge Anlı'yı canlı yayında çileden çıkardı.

GÜNDEM 09.01.2019, 10:04
Müge Anlı'nın ortaya çıkardığı Palu Ailesi ve Tuncer Ustaer skandalında yeni detaylar kan dondurdu? Tuncer Ustaer kimdir? Tuncer Ustaer'in işlediği cinayetler neler?

Müge Anlı'nın ortaya çıkardığı ve Türkiye'nin konuştuğu Palu Ailesi ve damat Tuncer Ustaer skandalında hergün yeni bir kan donduran gelişme yaşanıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Palu Ailesi fertleri, damat Tuncer Ustaer'e Kur'an-ı Kerim'den 16 cüz okuduğunu ve yarım hoca sayıldığını söylediği için itaat ettiklerini söyledikleri anlarda Müge Anlı sinirlerine hakim olamadı. Palu Ailesi'nin damadı Tuncer Ustaer'in ısrarla Kur'an kursuna gittiğini söylemesinin üzerine Müge Anlı "Kur'an kursuna gitmeyen kaç kişi vardır ki" diyerek isyan etti.

Palu Ailesi skandalında kan donduran itiraf ''Tuncer 16 cüz okuduğu için yarım hoca diyorduk''

TÜRKİYE'NİN KONUŞTUĞU PALU AİLESİ VE TUNCER USTAER SKANDALINI MÜGE ANLI İLK KEZ BÖYLE EKRANA TAŞIMIŞTI!

Türkiye'nin konuştuğu içinde cinayetlerden tecavüzlere işkencelere, her türlü iğrenç sapıklığın yaşandığı Palu ailesi ve Tuncer Ustael skandalı Müge Anlı'ya başvuran Havva Palu'nun ilk kez canlı yayına gelmesi ile böyle ortaya çıkartılmıştı.

Türkiye'nin konuştuğu Palu Ailesi ve Tuncer Ustaer skandalını Müge Anlı ilk kez böyle ekrana taşımıştı!

 KATİL OLDUĞU İDDİA EDİLEN TUNCER USTAEL, MÜGE ANLI CANLI YAYININDA BÖYLE GÖZALTINA ALINDI

ATV'nin çok izlenen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te cinayetle itham edilen Tuncer Ustael, canlı yayın sırasında polis tarafından gözaltına alındı. Katil olduğu iddia edilen Tuncer Ustael ise gerçek katillerin eşinin ailesi olduğunu ve cinayetleri onun üzerine atmak istediklerini iddia etti.

MÜGE ANLI, ÇEVRESİNDEKİ BÜTÜN ÇOCUK VE KADINLARA İŞKENCE YAPARAK TECAVÜZ EDEN TUNCER USTAEL OLAYINI AYDINLATIYOR!

Müge Anlı, çevresindeki tüm kadın ve çocuklara işkence yaparak tecavüz eden, fuhuştan gaspa cinayette azmettirmeye kadar onlarca suç işleyen Tuncer Ustael hakkında birbirinden iğrenç yeni iddialara ulaştı.

Müge Anlı'da görülmemiş iğrençlikteki bir olayı aydınlatıyor. Müge Anlı, çevresindeki tüm kadınlara ve çocuklara işkence yaparak tecavüz eden cinayete azmettirmekten fuhşa, gasptan adam kaçırmaya kadar onlarca iğrenç suçla da itham edilen Tuncer Ustael, olayında yeni ulaştığı detayları izleyicileriyle canlı yayında paylaştı.

PALU AİLESİ VE TUNCER USTAEL, OLAYINDA FLAŞ GELİŞME! MÜGE ANLI CANLI YAYINDA AÇIKLADI...

Müge Anlı, Türkiye'nin konuştuğu Palu Aliesi olayındaki son dakika flaş gelişmeyi canlı yayında duyurdu. Çevresindeki bütün çocuk ve kadınlara işkence yaparak tecavüz eden Tuncer Ustael ve Palu Ailesi olayında; Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, kan donduran iddialar ile gündeme gelen ailenin bakım altına alınıp destek verileceği açıklandı.

MÜGE ANLI'DA TÜRKİYE'NİN KONUŞTUĞU PALU AİLESİNİN DAMADI TUNCER USTAEL'İN ESKİ ENİŞTESİNDEN ŞOK İDDİALAR!

Müge Anlı'nın ortaya çıkardığı içinde cinayetlerden tecavüzlere işkencelere ve her türlü iğrenç sapıklığın yaşandığı Palu ailesi skandalında; Palu ailesinin damadı Tuncer Ustael'in eski eniştesinin kan donduran itirafları canlı yayına damga vurdu!

TUNCER USTAEL'İN İŞARET ETTİĞİ YERDEKİ KEMİKLER KİMİN?

Müge Anlı'nın ortaya çıkardığı Türkiye'nin konuştuğu Palu Ailesi ve Tuncer Ustael skandalında yeni gelişmeler yaşandı. Palu Ailesi skandalında Tuncer Ustael'in işlediği iddia edilen cinayetlerin kurbanlarının gömüldüğü yerde canlı yayında bulunan kemikler kan dondurdu.

PALU AİLESİ SKANDALINDA KAHVESİNE İLAÇ ATILAN KADINDAN CANLI YAYINDA AÇIKLAMALAR

Müge Anlı'nın ortaya çıkardığı içinde tecavüz işkence cinayet büyücülük ve daha önce duyulmamış her türlü iğrençliğin yaşandığı Palu Ailesi ve Tuncer Ustaer skandalında yeni ortaya çıkan detaylar şaşırtmaya devam ediyor.

Yorumlar (0)