Müge Anlı'nın ekibinde Palu ailesi korkusu! Müge Anlı çıldırdı...

Müge Anlı'nın sunuculuğunu yaptığı Tatlı Sert programında gündeme bomba gibi düşen Palu ailesi dinleyenleri dehşete sürüklüyor. Kendini ''cinci hoca'' diye tanıtan Tuncer Ustael, stüdyoda pek çok insanı tedirgin ediyor.

GÜNDEM 08.01.2019, 09:32
Müge Anlı'nın ekibinde Palu ailesi korkusu! Müge Anlı çıldırdı...

Müge Anlı'nın sunuculuğunu yaptığı Tatlı Sert programında gündeme bomba gibi düşen Palu ailesi dinleyenleri dehşete sürüklüyor. Kendini ''cinci hoca'' diye tanıtan Tuncer Ustael, stüdyoda pek çok insanı tedirgin ediyor.  'Müge Anlı ile Tatlı Sert'te gündeme gelen Palu ailesiyle ortaya atılan iddialar gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Çevresindeki tüm kadınlara ve çocuklara işkence yaparak tecavüz ettiği iddia edilen Tuncer Ustael ve Palu Ailesi cinayete azmettirmekten fuhuşa, gasptan adam kaçırmaya kadar onlarca iğrenç suçla da itham ediliyorlar.

MÜGE ANLI'YI ÇİLEDEN ÇIKARDI

Kendini cinci hoca olarak tanıtan Tuncer Ustael, program sunucusu Müge Anlı'yı çileden çıkardı. Anlı, stüdyoda patlayan ışıkları, "Bakın gördünüz mü ışıklar patladı" diye cinlere yoran bazı ekip arkadaşlarının bile olduğunu canlı yayında açıkladı.

"O KADAR ÜZÜLÜYORUM Kİ"

Anlı "o kadar üzülüyorum ve o kadar sinirleniyorum ki sinirim üzüntüden aslında" diyerek tepkisini ortaya koydu.

Yorumlar (0)