Millet bahçesi nerelere yapıldı? Millet bahçelerinde neler var?

Bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleşen millet bahçesi açılışı gerçekleşti. Peki Millet Bahçeleri nerelerde kuruldu? Millet Bahçesinde neler var?

Millet bahçesi nerelere yapıldı? Millet bahçelerinde neler var?

Bugün açılışı yapılan Millet Bahçeleri katılım büyüktü. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımı ile İstanbul'a bağlı Başakşehir, Kayaşehir, Hoşdere, Baruthane ve Çırpıcı olmak üzere 5 ayrı yerde yapımı gerçekleşen Millet Bahçelerinin açılışı büyük bir görkem ile vatandaşın hizmetine sunuldu. 

Millet bahçemizde seyir terasından, yürüyüş yoluna, piknik alanına her şey var. 31 Mart’a hazır mıyız? Sağ olun, var olun. Baruthane Millet Bahçesi 60 bin metrekare üzerine kuruldu. Osmanlı Baruthanesi ile de tarihi bir kimliğe sahiptir. Çırpıcı Millet Bahçesi, 465 bin metrekare üzerinde etap etap tamamlanıyor. Tamamlanan ilk 4 etabını bugün açıyoruz.Hedefimiz her şehrimize en az bir millet bahçesi kazandırmaktır. Onlar dedikodu yapsın. Biz yapacağız diyoruz, onlar ‘istemezik’ diyorlar. Yapacağız, yapacağız. İstemeseniz de yapacağız .Türkiye’nin en büyük fuar alanını Atatürk Havalimanı’ndaki o kapalı alanlarla yapmış olacağız diye konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, öncelikli olarak hangi şehirlere millet bahçesinin kurulacağına dair bilgi vermedi..

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2018, 17:49
YORUM EKLE