MHP’den istifa edenlerden Meral Akşener’e destek

Kocaeli'de geçen hafta MHP Gölcük İlçe Başkanlığı'ndan istifa ederek, Meral Akşener'in yanında yer alacaklarını açıklayanlar bir araya geldi. MHP MKYK eski üyesi Adnan Özdere partiden 360 kişinin istifa ettiğini söyledi. MHP Genel Merkezi'nden yapılan açıklamalarda istifa haberlerinin 'abartıldığı' vurgulanmıştı.

GÜNDEM 06.08.2017, 17:23
MHP’den istifa edenlerden Meral Akşener’e destek

Gölcük Değirmendere sahilinde bir çay bahçesinde düzenlenen kahvaltıya geçen hafta MHP’den istifa eden MKYK eski üyesi Adnan Özdere, MHP Gölcük İlçe eski başkanlarından İsmail Eroğlu ve yaklaşık 70 kişi katıldı.

Kahvaltıda konuşan Adnan Özdere istifa eden MHP’lilere baskı uygulandığını belirterek, istifaların tek tek verildiğini ve sayının her geçen gün arttığını savundu. MHP Kocaeli İl Başkanlığından istifa edenlere ilişkin ‘2 elin parmaklarını geçmeyeği’ yönündeki iddialar üzerine Özdere, “İzmit’ten zatı biri diyor ki; ‘Siz iki elin parmaklarını geçmezsiniz.’ Ya sen hiç sopa yemedin ya da sayı saymasını bilmiyorsun. Yıllardan beri mücadele yürüten arkadaşlarımız var burada” dedi.

Yorumlar (0)
23°
açık