MHP lideri Devlet Bahçeli'den Ekrem İmamoğlu açıklaması: Bedeli çok ağır olur

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ekrem İmamoğlu'na sert çıktı. İstanbul seçim sonuçları üzerinden İmamoğlu'na yüklenen Bahçeli, 'Şuursuzca açıklamalar yapması hezeyandır. Bedeli çok ağır olur” ifadelerini kullandı. Detaylar haberimizde...

GÜNDEM 04.04.2019, 17:12
MHP lideri Devlet Bahçeli'den Ekrem İmamoğlu açıklaması: Bedeli çok ağır olur

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ekrem İmamoğlu'na sert çıktı. İstanbul seçim sonuçları üzerinden İmamoğlu'na yüklenen Bahçeli, 'Şuursuzca açıklamalar yapması hezeyandır. Bedeli çok ağır olur” ifadelerini kullandı. 

Bahçeli: Bu telaş nedir?

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İmamoğlu'nun Anıtkabir ziyareti ile ilgili, "Siyasi acemilik veya acelecilik olarak yorumlanamaz. Bu telaş nedir?" dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli gazetecilerle sohbetinde önemli açıklamalarda bulundu. 31 Mart seçim sonuçlarına itirazın hukuki bir hak olduğunu daha önce söylediğini belirten Bahçeli, ancak ortaya çıkan gerçeklerin meselenin boyutunu çok ciddi şekilde değiştirdiğini söyledi.

Bedeli çok ağır olur

Bahçeli, “Henüz hukuki süreç sonuçlanmadan CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayının mazbata diye tutturması akla ziyandır. Adeta oyuncağı elinden alınan çocuk gibi mızmızlanması, şuursuzca açıklamalar yapması hezeyandır. Bedeli çok ağır olur” dedi.

Yorumlar (0)