Meteoroloji'den hava durumu açıklaması! 20 Ekim İzmir, Aydın, Muğla, Denizli, Manisa'da hava nasıl olacak?

Son dakika hava durumu haberi... Meteoroloji, 20 Ekim hava durumu verilerini paylaştı. Alınan verilere göre Ege Bölgesi'nde havanın parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor. Gün içerisinde planı olan vatandaşlar, hava durumunu merakla takip ediyor. Peki İzmir, Manisa, Muğla, Aydın, Denizli'de hava nasıl olacak?

GÜNDEM 20.10.2019, 09:38 21.10.2019, 08:44
Meteoroloji'den hava durumu açıklaması! 20 Ekim İzmir, Aydın, Muğla, Denizli, Manisa'da hava nasıl olacak?

Meteoroloji, 20 Ekim hava durumu verilerini paylaştı. Alınan verilere göre Ege Bölgesi'nde bugün havanın parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor. İzmir' de hava bugün 26 dereceyi gösterecek.

Yurt genelinde hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemiz genelinin parçalı ve çok bulutlu, Doğu Akdeniz, İç Anadolu'nun kuzey ve doğusu, Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu'nun yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde Marmara, İç Ege ve Batı Karadeniz’in iç kesimlerinde sis ve pus hadisesi bekleniyor.

Hava sıcaklığı: Önemli bir değişiklik olmayacağı, mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.

Rüzgar: Genellikle kuzeyli, güney ve doğu kesimlerde batı ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

Ege Bölgesi illere göre hava durumu

Ege Bölgesi'nde havanın parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

Denizli °C, 29°C

Parçalı ve az bulutlu

İzmir°C, 26°C

Parçalı ve az bulutlu, sabah ve gece saatlerinde iç kesimleri yer yer pus ve sisli

Manisa°C, 29°C

Parçalı ve az bulutlu, sabah ve gece saatlerinde yer yer pus ve sisli

Muğla°C, 28°C

Parçalı ve az bulutlu

Yorumlar (0)