06 Aralık 2017 Çarşamba 12:32
MAÇ YAYINLARINI BURADAN TAKİP EDİYORLAR

Neden böyle söylüyorum diye sormayın siteye girin ve ne demek istediğimi kendiniz anlayın. Ben futbol koşununda hasta sayılabilecek bir insanım. Hele hele tuttuğum takımın maçı varsa, saatler öncesinde beni bir heyecan basar.Gerçekten o gün heyecandan duramam ve tüm planlarımı o maçı izlemek üzerine yaparım.

İyi de her zaman parayı nereden bulacaksın. Bazen de parasız kalıyorsun ve maçı izlemek için gerekli paranın olmadığını fark ediyorsun. Böyle bir durumda ne yapılabilir hemen internetin başına geçiyorum. Takımın ismini yazıp ya da canlı maç izle yazıp arama yaptırıyorum. Tek tek sitelere bakıp iyi kötü maç izlemeye çalışıyorum. Ama nerde. Reklam izlemekten maç izlemeye fırsat mı veriyorlar.

banner505
Ben tabi ki inanmıyorum. Hatta bir hafta bunu yapmış olabileceğini ancak bir sonraki haftada mutlaka kapatılmış olacağını düşünüyordum. Ancak, bir denemek istedim. O hafta da takımının maçını izlemek istiyorum ancak yine para az ve maça versem parasız kalmaktan korkuyorum. Aklıma arkadaşın söylediği site geldi.

Siteye girdim, bir baktım gerçekten sade bir arayüz ile kurulmuş, bütün canlı maçların ana sayfada listelenmiş olduğu bir web sitesi. Canlı olarak yayınlandığı belirtilen takımımın maçına tıkladım. Bir taraftan da reklam çıkacağını ya da farklı sitelere yönlendirilerek kandırılacağımı düşünüyordum. Bir de baktım ki stad ve futbolcuları ısınıyorlar. İnanamadım. Aklımdan geçen ilk şey maç başlayınca kesin kapanır düşüncesiydi.

Çok geçmeden maç başladı ancak ben hala izliyorum ve bağlantı kesilmiyor. Attığımız gol ile havalara fırladım. Maç sonuna kadar kesintisiz izledim. Artık hep bu siteyi tercih ediyorum ve sorunsuz maç keyfini yaşıyorum. Sen de mutlaka dene.

Son Güncelleme: 17.10.2018 14:29