Liseli gencin korkunç ölümü! Ailesine de söylemişti ama...

Liseli gencin korkunç ölümü... Bakırköy'de arkadaşlarıyla buluşan lise öğrencisi yemekte uyuşturucu denedi. Eve geldiğinde ailesine söylemişti ama...

Liseli gencin korkunç ölümü! Ailesine de söylemişti ama...

Liseli gencin korkunç ölümü... Bakırköy'de arkadaşlarıyla buluşan lise öğrencisi yemekte uyuşturucu denedi. Eve geldiğinde kendisini iyi hissetmediğini anne ve babasına da söyleyen genç, evin penceresine yaklaştığında dengesini kaybederek 10. kattan düştü. 

Olay, Bakırköy’de geçtiğimiz günlerde meydana geldi. İddiaya göre Serhat S. isimli kişi ailesiyle akşam yemek yedi. Ardından ailesinin yanından ayrılan genç arkadaşlarıyla buluştu. Bu sırada bir arkadaşının kullandığı uyuşturucu maddeyi merak eden Serhat S., ilk defa uyuşturucuyu denedi. Kullandığı uyuşturucu sonrasında kendini iyi hissetmeyen S., arkadaşlarının yanından ayrılarak Ataköy’de bulunan evine geldi. Bina girişinde çocuklarını ayaklarında ayakkabı ve çorap olmayan çocuklarını gören anne ve babası çocuğa neden bu durumda olduğunu sordu. Serhat S., annesine uyuşturucu kullandığını ve kendini iyi hissetmediğini söyledi. Anne ve baba çocuklarını alarak 10. katta bulunan evlerine çıkardı ve konuşmaya başladı. Bu sırada kullandığı uyuşturucu maddenin etkisinde bulunan lise öğrencisi, anne ve babasına kedisinin düştüğünü ve nasıl düştüğünü göstermek istediğini söyledi. Bu sırada cama gelen Serhat S., dengesini kaybederek aşağıya düştü ve hayatını kaybetti.

TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Talihsiz çocuğun ölümünden sonra polis ekipleri inceleme başlatarak Serhat S.'nin yemek yediği arkadaşlarını sorguya aldı. Bu sırada uyuşturucu maddeyi kullanan arkadaşı uyuşturucu maddeyi bir korsan taksi şoföründen aldığını söyledi. Bunun üzerine yakalanarak gözaltına alınan korsan taksi şoförü, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Öte yandan lise öğrencisinin apartmandaki son görüntüleri de ortaya çıktı. Genç apartmanda yürürken görülüyor.

YORUM EKLE