Kılıçdaroğlu, sanatçılarla biraraya geldi

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul'da sanat dünyasının ünlü isimleriyle akşam yemeğinde buluştu.

GÜNDEM 25.11.2013, 09:20 25.11.2013, 11:47
Kılıçdaroğlu, sanatçılarla biraraya geldi
Ses sanatçısı Selçuk Ural'ın koordinasyonunda bir araya gelen ünlü isimler Kılıçdaroğlu için hazırladıkları süpriz şovları da sergiledi.
Sahneye ilk çıkan Semiha Yankı, elinde tencere ve tava ile çıkarak, " Gezi olaylarından bu yana alışkanlık oldu. Elimden düşürmüyorum. Sayın Genel Başkanım bugün burada sizinle buluşmaktan dolayı çok mutluyum. Yoğunluğunuza rağmen burada bizimle olduğunuz için teşekkür ederiz. Bu  hükümetten bizi kurtaracağınıza inanıyor, size başarılar diliyorum " dedi.Selçuk Ural'ın davetiyle sahneye gelen CHP Lideri Kılıçdaroğlu, " Bugün burada olmaktan dolayı ben de çok mutluyum. Ülkemizin yetiştirdiği ünlü sanat insanlarını bir arada görmek onlarla birlikte olmak çok güzel. Sanatın ve sanatçılarının önemini bilen toplumlar çağdaş uygarlık seviyesine ulaşabilir. Yaşadığımız günler içinde sanatçılarımıza gereken özenin gösterilmediğini görmek bizi üzüyor. Ama bütün bu sorunların üstesinden el birliğiyle geleceğimize inanıyor, hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum" dedi.
Geceye Genel Başkan Yardımcısı Umut oran, Sezgin Tanrıkulu, TBMM CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, Milletvekilleri Sabahat Akkiraz, İlhan Cihaner ve Parti meclisi Üyesi Çetin Soysal da katıldı.
Yorumlar (0)