Kılıçdaroğlu'nun 15 temmuz fotoğrafı ortaya çıktı !

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında, muhtemelen 16 Temmuz sabahı televizyon başında çekilmiş fotoğrafı ortaya çıktı. Görüntü sosyal medyada gecenin gündemi oldu.

Kılıçdaroğlu'nun 15 temmuz fotoğrafı ortaya çıktı !

15 Temmuz darbe girişiminin ilk saatlerinde  İstanbul'a gelen  CHP Genel Başkanı  Kemal Kılıçdaroğlu,  Atatürk Havalimanı'ndan  Bakırköy Belediye Başkanı  Bülent Kerimoğlu'nun evine geçmişti.

Geceyi burada geçiren  Kılıçdaroğlu'nun, burada çekildiği iddia edilen fotoğrafı ortaya çıktı.

Fotoğrafta  Kılıçdaroğlu'nun,  İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat ile birlikte CNN Türk kanalını izlediği, o sırada ekranda, köprüdeki darbecilerin teslim olma görüntüsünün yer aldığı görülüyor.

"BELEDİYE BAŞKANIMIZIN EVİNDE GİTTİK"

Hatırlanacağı gibi  Kılıçdaroğlu, 15 Temmuz'da yaşadıklarını anlatmış ve geceyi  Bakırköy Belediye Başkanı'nın evinde geçirdiğini doğrulamıştı.

Kılıçdaroğlu, 15 Temmuz gecesinde ne ler yaşadığını şu sözlerle anlattı:

21.50 uçağıyla  Ankara'dan havalandık.  İstanbul'a 23.00 sıralarında indik. Uçak indikten sonra askeri müdahaleden söz edildi. İnanamadım… Darbeye karşı olduğumuzu ifade ettik.  Ankara'ya dönmek için bekledik. Havalimanı dışına çıkmanın da tehlikeli olabileceği ifade edildi. Oradan  Bakırköy Belediye Başkanımızın evine gittik. Orada darbeye karşı olduğumuza yönelik kısa bir metin hazırlayıp medyaya gönderdik.

YORUM EKLE