Kediciklerden Adnan Oktar itirafları. 'Kedicik' Ayça Pars itirafçı olup örgütün iç yüzünü anlattı

Adnan Oktar örgütündeki "bacılar" grubunun en kıdemlisi ve 'kedicik' olarak bilinen Ayça Pars, örgüte ait tüm bilinmeyenleri anlattı, şok itiraflarda bulundu. "Din görüntüsü altında bir çok sapkınlık yapıldı. Örgütte sadece göstermelik bir dini yapı var. İçeride olanlar çok daha farklı. Hücre sistemi vardı. Birinin yaptığını diğerleri bilmezdi. Başta her zaman Adnan Oktar vardı. Onun direktifleri emir hükmündeydi." diyen 'kedicik' olarak bilinen Ayça Pars şoke eden itiraflarda bulundu.

GÜNDEM 17.09.2018, 22:26
Kediciklerden Adnan Oktar itirafları. 'Kedicik' Ayça Pars itirafçı olup örgütün iç yüzünü anlattı

Kediciklerden şoke eden Adnan Oktar ve örgütüne yönelik itiraflar gelmeye devam ediyor. Sabah'ta yer alan habere göre Adnan Oktar örgütünde televizyon ve internet yayınlarının başındaki kişi Ayça Pars, örgütle ilgili inanılmaz itiraflarda bulundu.

Ayça Pars örgütte yaşananları şöyle anlattı:

"Örgütte sadece göstermelik bir dini yapı var"

30 kişilik gruptan kimi gözüne kestirirse ona dayak atardı. Dayak derken sadece tokat değil. Yerde sürüklerdi, saçlarını kazırdı. Bir bayanı küçük düşürecek her şeyi yapardı. Bu şiddete yüzlerce kez şahit oldum.

Din görüntüsü altında bir çok sapkınlık yapıldı. Örgütte sadece göstermelik bir dini yapı var. İçerde olanlar çok daha farklı. Hücre sistemi vardı. Birinin yaptığını diğerleri bilmezdi. Başta her zaman Adnan Oktar vardı. Onun direktifleri emir hükmündeydi.

"Şehvet ve lüks düşkünüydü"

Bayanların kendisine aşıkmış gibi bakmalarını isterdi. Onu ne kadar sevdiklerini, ona yönelik güzel sözler söylemelerini isterdi. Bayanlardan biri eğer ona aşıkmış gibi bakmazsa, yayında 'Biz 5 dakika ara verelim' der, yayına ara verdirip ona işkence yapılırdı. Kameralar kapatılır, yediği yemek kafasından aşağı dökülür, saçlarını makasla keser hatta eliyle yolar, üstüne hakaretler ederdi.

Kızı yanına çağırıp, parmağıyla nabzına bakardı. Kızın korkudan nabzı yükselince, "Bak beni nasıl seviyor. Dokununca nabzı yükseldi" derdi. Ağlamaktan gözleri şişen kızlara, "Bana aşkla bakıyor. Bakınca gözleri doluyor" derdi.

Ciddi bir mehdi saplantısı vardı, şehvet ve lüks düşkünüydü. Paranoyaktı. Herkesi satabilecek kadar güvenilmez biriydi.

Örgüte 15-16 yaşında kızlar da geldi. Stüdyoya gelen küçük kızları yayında göstermezdik."

Yorumlar (0)
11°
açık