Kars'ta 1 hafta önce kaybolan Sedanur'dan acı haber geldi!

Kars'ta 1 hafta önce kaybolan Sedanur'dan acı haber geldi. Kars'ın Kağızman ilçesinde 1 hafta önce kaybolan 9 yaşındaki Sedanur Güzel'in cansız bedeni üzeri taşlarla örtülü bir şekilde bulundu.

Kars'ta 1 hafta önce kaybolan Sedanur'dan acı haber geldi!

Kars'ta 1 hafta önce kaybolan Sedanur'dan acı haber geldi. Kars'ın Kağızman ilçesinde 1 hafta önce kaybolan 9 yaşındaki Sedanur Güzel'in cansız bedeni Paslı Köyü yakınlardında üzeri taşlarla örtülü bir şekilde bulundu. 

Kars İl Jandarma Komutanlığı Paslı Karakol Komutanlığı ekipleri,  Güzel'in kaybolması olayına karıştığı iddia edilen ve tutuklanan komşusu Ertan  B'nin evini ve ahırını didik didik aramış, çevrede inceleme de yapmıştı.

Kars'ın Kağızman ilçesinde pazar günü 9 yaşındaki Sedanur Güzel kaybolmuştu.

Günlerce  süren çalışmalarda İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Jandarma Arama Kurtarma (JAK)  timleri, AFAD ve UMKE ekipleri ile İl Jandarma Komutanlığı bünyesindeki iz takip  köpeği "Atak", arama kurtarma köpeği "Gazel", Erzurum İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş  Şube Müdürlüğü bünyesindeki kadavra arama köpeği "Obert" ve iz takip köpeği  "Calisto"dan da  sonuç alınamamıştı.

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2018, 14:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
Meryem
Meryem - 7 ay Önce

İçim acıyo konuşamıyorum artık yeter idam

Aynurr
Aynurr - 7 ay Önce

İdam idam idamm yada hadım edildiler yeter artikk bu kaçıncı cocuk acılar sinsin artikk yeteeerrrr içimiz açıyor hergunn çocuk cinayetlerini bitsin artikk ya idam edildiler yada hadimm başka çare yokkk

Yağmur
Yağmur - 7 ay Önce

Yeter artık yazik simdi artik cucuklara guc leri yetiyor insan demiyorum artik sizlare. İdam istiyoruz bir can daha gitmesin

Suzan
Suzan - 7 ay Önce

Yeter artık yeter çocuklara uzanan eller kırılsın İDAM İDAMMM GELSİNNN

Sema
Sema - 7 ay Önce

İdam istiyoruz artık yeter

meryem
meryem - 7 ay Önce

idam..edilsinserefsiz

Admin
Admin - 7 ay Önce

İdam idam

Fatma
Fatma - 7 ay Önce

Allah belanizi versin sadece idam