Kars'ta 1 hafta önce kaybolan Sedanur'dan acı haber geldi!

Kars'ta 1 hafta önce kaybolan Sedanur'dan acı haber geldi. Kars'ın Kağızman ilçesinde 1 hafta önce kaybolan 9 yaşındaki Sedanur Güzel'in cansız bedeni üzeri taşlarla örtülü bir şekilde bulundu.

GÜNDEM 22.09.2018, 10:07 23.09.2018, 14:20
Kars'ta 1 hafta önce kaybolan Sedanur'dan acı haber geldi!

Kars'ta 1 hafta önce kaybolan Sedanur'dan acı haber geldi. Kars'ın Kağızman ilçesinde 1 hafta önce kaybolan 9 yaşındaki Sedanur Güzel'in cansız bedeni Paslı Köyü yakınlardında üzeri taşlarla örtülü bir şekilde bulundu. 

Kars İl Jandarma Komutanlığı Paslı Karakol Komutanlığı ekipleri,  Güzel'in kaybolması olayına karıştığı iddia edilen ve tutuklanan komşusu Ertan  B'nin evini ve ahırını didik didik aramış, çevrede inceleme de yapmıştı.

Kars'ın Kağızman ilçesinde pazar günü 9 yaşındaki Sedanur Güzel kaybolmuştu.

Günlerce  süren çalışmalarda İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Jandarma Arama Kurtarma (JAK)  timleri, AFAD ve UMKE ekipleri ile İl Jandarma Komutanlığı bünyesindeki iz takip  köpeği "Atak", arama kurtarma köpeği "Gazel", Erzurum İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş  Şube Müdürlüğü bünyesindeki kadavra arama köpeği "Obert" ve iz takip köpeği  "Calisto"dan da  sonuç alınamamıştı.

Yorumlar (8)
Meryem 1 yıl önce
İçim acıyo konuşamıyorum artık yeter idam
Aynurr 1 yıl önce
İdam idam idamm yada hadım edildiler yeter artikk bu kaçıncı cocuk acılar sinsin artikk yeteeerrrr içimiz açıyor hergunn çocuk cinayetlerini bitsin artikk ya idam edildiler yada hadimm başka çare yokkk
Yağmur 1 yıl önce
Yeter artık yazik simdi artik cucuklara guc leri yetiyor insan demiyorum artik sizlare. İdam istiyoruz bir can daha gitmesin
Suzan 1 yıl önce
Yeter artık yeter çocuklara uzanan eller kırılsın İDAM İDAMMM GELSİNNN
Sema 1 yıl önce
İdam istiyoruz artık yeter
meryem 1 yıl önce
idam..edilsinserefsiz
Admin 1 yıl önce
İdam idam
Fatma 1 yıl önce
Allah belanizi versin sadece idam