banner123

Karısının eve erkek aldığını kameradan görüp ihbar etti!

Karısının eve erkek aldığını kameradan görüp ihbar etti. Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde bir öğretmen, 1 çocuk annesi eşinin kendisini aldattığını düşünüp polise ihbarda bulundu.

GÜNDEM 08.01.2019, 16:22
Karısının eve erkek aldığını kameradan görüp ihbar etti!

Karısının eve erkek aldığını kameradan görüp ihbar etti. Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde bir öğretmen, 1 çocuk annesi eşinin kendisini aldattığını düşünüp polise ihbarda bulundu. Olay, saat 10.30 sıralarında Antalya Muratpaşa ilçesi Güvenlik Mahallesi'ndeki bir apartmanın birinci katında meydana geldi. Korkuteli ilçesinde öğretmen H.S., bir çocuk annesi eşi M.S.'nin kendisini bir başka erkekle aldattığını, bunu da eve yerleştirdiği kameralardan gördüğünü belirterek, polise ihbarda bulundu. İhbar üzerine bölgeye resmi ve sivil polis ekibi sevk edildi. Kısa sürede belirtilen adrese gelen ekipler, evde M.S. dışında kimse olmadığını tespit etti.

Olayı duyan M.S.'nin annesi eve gelerek, damadına tepki gösterdi. Polise, "Benim kızım öyle biri değil" diyen anne, "Bir ay önce 'Ayrılalım' diyordu. Kızım da arada çocuk olduğu için istemiyordu. Ben onu Antalya'ya rezil edeceğim" sözleriyle tepki gösterdi.

Polis, M.S.'yi ifadesine başvurmak üzere Muratpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürdü. M.S.'nin ifadesinde, K.A. adlı kişiyi eve aldığını söylediği belirtildi.

Yorumlar (0)