Kadir Topbaş İzmir'i aradı

İzmir'de etkili olan yağış sonrası meydana gelen su baskınları sonrası Kadir Topbaş İzmir Büyükşehir Belediyesi'ni arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

Kadir Topbaş İzmir'i aradı
İzmir’de şiddetli yağış nedeniyle meydana gelen su basınlarının ardından İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Sırrı Aydoğan’ı arayarak ’Geçmiş olsun’ dileğinde bulundu. Meydana gelen selin bir afet olduğunu, her türlü yardıma hazır olduklarını belirten Topbaş’a Aydoğan teşekkür etti.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş, derelerin taşması, deniz seviyesinin yükselmesinin ardından adeta suyun altında kalan İzmir'e geçmiş olsun dileklerini İzmir’in aday olduğu EXPO 2020 oylaması için Fransa’da bulunan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’na vekalet eden Sırrı Aydoğan’a iletti.. Aydoğan, Topbaş’ın telefonla kendisini aradığını belirterek şöyle dedi:

"Sayın Topbaş, geçmiş olsun dileklerini iletti. Meydana gelen olayın afet olduğunu, araç ve alet ne ihtiyaç varsa göndermeye, her türlü desteğe hazır olduklarını söyledi. Ben de kendisine teşekkür ettim. İhtiyaç olursa rahatlıkla kendisini arayacağımı söyledim. Topbaş’ın araması çok güzel bir dayanışma örneği. Vatandaşın mağduriyetinin siyaset konusu olmaması açısından da önemli bir örnek."

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu da, daha önce İstanbul’da meydana gelen sel baskınlarının ardından Topbaş’ı arayıp, aynı dileklerde bulunmuştu.
Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 23:01
YORUM EKLE