Kadını domuz bağıyla bağlayan zanlı İzmir'de yakalandı!

İzmir'in Konak ilçesinde bir evde yükselen çığlık sesi ihbarına Konak İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri kısa sürede adrese gitmişti.Zili çalan ekipler kapının açılmaması üzerine kırıp içeri girmişlerdi. Evde çıplak halde bulunan kadın ayakları ve elleri arkadan birbirine iple bağlı şekilde kurtarılarak hastaneye kaldırıldı. Olayla ilgili araştırma devam ederken firari zanlı 34 yaşındaki Fatih Keçeci Narlıdere'de yakalanarak gözaltına alındı.

GÜNDEM 16.09.2019, 10:10 16.09.2019, 10:38
Kadını domuz bağıyla bağlayan zanlı İzmir'de yakalandı!

İzmir'in Konak ilçesinde bir evde yükselen çığlık sesi ihbarına Konak İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri hemen alarma geçip adrese gitmişti. Uzun süre zile basıp açılmamasının üzerine polis ekipleri kapıyı kırarak içeri girmişti. Evde çıplak halde bulunan ve vücudunun birçok yerinde darp izi olan Dilek B. kurtarılarak hastaneye kaldırılmıştı. Olayın ardından kaçan 34 yaşındaki zanlı Fatih Keçeci, Narlıdere'de yakalandı. Polislere sahte kimlik gösteren Keçeci, gözaltına alındı. Yapılan araştırmada Keçeci'nin 6 ayrı suçtan arandığı ve cezaevi firarisi olduğu anlaşıldı. 

Kapıyı kırarak içeri girdiler

Olay, önceki gün Konak ilçesi Namık Kemal mahallesi 427 Sokak'taki bir evde meydana geldi. İzmir Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın'ın "Kadın ve çocuklarla ilgili ihbarlara öncelik verin. Alarma geçin" talimatı Konak'taki bir kadının hayatını kurtardı. Evden kadın çığlıkları geldiği yönünde ihbar alan Konak İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri alarma geçerek hızlı bir şekilde söz konusu adrese gitti. Polis ekipleri uzun süre zile bastı ancak kapıyı açan olmadı. İçeriden yardım isteyen kadın sesi duyan polis ekipleri bu kez kapıyı kırarak içeri girdi.


Zanlı cezaevine gönderildi

Polisler evin içine girdiklerinde şoke oldu. Evde çıplak halde domuz bağıyla bağlanmış olduğu ve vücudunda darp izi olduğu belirlenen Dilek B., hastaneye kaldırıldı. Olaydan sonra kaçan 34 yaşındaki zanlı Fatih Keçeci, Narlıdere'de yakalandı. Polislere sahte kimlik gösteren Keçeci, gözaltına alındı. Yapılan araştırmada Keçeci'nin 6 ayrı suçtan arandığı ve cezaevi firarisi olduğu anlaşıldı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Keçeci'nin ifadesinde "Başkalarıyla görüştüğünü duydum. Şüphelendim. Cep telefonunu istedim vermeyince kıyafetlerini çıkarıp ellerini ve ayaklarını arkadan bağladım" dediği öğrenildi. Zanlı, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yorumlar (0)