Jandarmaya iftira atabilmek için kendini dövdü

Sakarya’nın Erenler ilçesinde aracıyla uyuşturucu satışı yapan ve jandarma ekiplerince gözaltına alınan S.Ş. isimli şahıs, karakolda duvarlara kafa atıp, kendini döverek jandarmaya iftira atmaya çalıştı. O anlar ise cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Jandarmaya iftira atabilmek için kendini dövdü

Geçtiğimiz günlerde Sakarya’nın Erenler ilçesi Çaybaşıyeniköy Mahallesi’nde S.Ş. ve F.Ö. isimli şahsın aracıyla müşterilere uyuşturucu sattığı ihbarını alan jandarma ekipleri, uyuşturucu satıcısına karşı operasyon düzenledi.

Operasyon sonucu şahısların üzerleri ve araçta yapılan aramalarda 80 gram esrar maddesi ve 76 adet sentetik uyuşturucu hap ele geçirilmişti. Olay sonrası gözaltına alınan şahıslardan S.Ş., karakolda kendini döverek jandarma ekiplerine suç atmaya çalıştı. Kendisine darp edilmiş süsü vermek isteyen S.Ş., duvara kafa atarak, kendini dövdü. O esnada ise jandarma ekiplerinin olayı cep telefonuyla görüntülemesi şahsın yapmak istediği oyunu alt üst etti. 

 "DUVARA KAFA ATARAK KIRDI"

Görüntülerde, S.Ş.’nin jandarmalara bana vurma abi diyerek elleri kelepçeli olmasına rağmen kafasına defalarca vurduğu görülüyor. Ekiplerin niye vuruyorsun kendine ve niye kırdın o duvarı demesi ile kamera kaydını fark eden S.Ş., “Patron ben satmam senin uyuşturucunu. Senin uyuşturucunu satmayacağım, ne kadar döversen döv beni, bana sabahlara kadar işkence yap ama yine de satmayacağım” diyerek tehditler savurdu. Karakolda ifadesi tamamlanan ve adli makamlara sevk edilen S.Ş.’nin tutuklanarak cezaevine gönderildiği öğrenilirken, F.Ö. ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. 

- Ege Haber
YORUM EKLE
banner501
259 muhtar görevden uzaklaştırıldı. Görevden alınan muhtarlar kimler?
Toz Fırtınası Suriye sınırından Türkiye'nin Güneydoğusuna giriş yaptı
'TRT Payı' ve 'Kayıp Kaçak Bedeli'  Kanun Teklifi
Süleyman Soylu: 'Artık Sonunuz Geldi Hayvanlar'
İzmir'deki Rahip Brunson davasında karar açıklandı. Papaz Brunson serbest kaldı.
Erdoğan’dan Operasyon Mesajı
Bütçede Aslan Payı Maliye’ye
Bahçeli’den Akşener’e Veryansın
İçişleri Bakanlığı’ndan Valilere Kesin Talimat
Erdoğan’dan Yine Milli Para Vurgusu