İzmir'de Ünlü Doktor Motosiklet Kazası Geçirdi Ağır Yaralı

İzmirli ünlü üroloji doktoru Ersin Bal, Uzundere Otobanı’nda motosikle giderken kaza geçirdi. Hemen Önündeki kamyonun jant kapağı fırlayıp çarpınca yere düşüp sürüklenen Ersin Bal, ağır yaralandı.

GÜNDEM 06.08.2019, 13:37
İzmir'de Ünlü Doktor Motosiklet Kazası Geçirdi Ağır Yaralı

Edinilen bilgilere göre, Kazada ağır yaralanan bir çocuk babası genç doktor, kaldırıldığı Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ağır yaralı bir şekilde yatıyor. Kaza geçtiğimiz cumartesi günü sabah saatlerinde Uzundere Otobanı Nasreddin Hoca Rekreasyon Alanı yakınlarında yaşandı. Uzundere istikametinden Üçkuyular istikametine giden doktor Bal, idaresindeki son model motosikleti ile seyir halinde olduğu sırada, önünde seyreden kamyonun jant kapağı fırladı. Kamyonun jant kapağının fırlaması ile dengesini kaybeden Bal, otoyolda motordan düştü. Metrelerce sürüklenen genç doktor kafasından ve vücudunun birçok yerinden ağır yaralandı.

AMELİYATA ALDILAR

112 Acil Servis ekiplerinin ilk müdahalesini yaptığı doktor Bal, Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırıldı. Burada ilk müdahalesinin ardından ameliyat edilen, ardından da yoğun bakıma alınan doktor Bal, yaşam savaşı veriyor. Durumu ağır olan ve hayati tehlikesi bulunan Ersin Bal'ı, kendisi gibi doktor olan eşi Ahu Bal ve yakınları bir an olsun yalnız bırakmıyor.

'ARTIK MOTOSİKLETE BİNME'

Korkunç kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı. Kamyon şoförünün bilgisine başvurulacağı ve hakkında işlem yapılacağı belirtildi. Motosiklet tutkusu olan genç doktor Ersil Bal'ın geçen yıl da motor kazası geçirip, ameliyat olduğu belirtildi. Yakınlarının, 'Artık motosiklete binme' uyarılarını önemsemediği dile getirildi.

Yorumlar (0)