İzmir'de Meteoroloji'den Ege Bölgesi hava durumu açıklaması! 10 Kasım İzmir, Denizli, Manisa, Muğla, Afyonkarahisar, Uşak, Aydın, Kütahya'da hava nasıl olacak?

Meteoroloji'den Ege Bölgesi hava durumu! Meteoroloji tarafından 10 Kasım Pazar günü hava durumu verileri paylaşıldı. Alınan verilere göre, Ege Bölgesi geneli havanın parçalı ve çok bulutlu geçeceği tahmin edilirken bazı bölgelerde yağış bekleniyor. Peki, İzmir, Denizli, Manisa, Muğla, Afyonkarahisar, Uşak, Aydın, Kütahya'da hava nasıl olacak?

GÜNDEM 10.11.2019, 10:35 10.11.2019, 11:05
İzmir'de Meteoroloji'den Ege Bölgesi hava durumu açıklaması! 10 Kasım İzmir, Denizli, Manisa, Muğla, Afyonkarahisar, Uşak, Aydın, Kütahya'da hava nasıl olacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından 10 Kasım 2019 hava durumu raporu yayımlandı. Vatandaşlar, 'Bugün hava nasıl olacak?' sorusunu merakla araştırırken alınan verilere göre Ege Bölgesi Parçalı ve çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Akşam saatlerinden itibaren İzmir ile Manisa, Aydın ve Muğla'nın batısının sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. İlk saatlerde iç kesimlerinde yer yer pus hadisesi bekleniyor.

DENİZLİ °C, 25°C
Parçalı ve çok bulutlu

İZMİR °C, 25°C
Parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

KÜTAHYA °C, 22°C
Parçalı ve çok bulutlu, ilk saatlerde yer yer puslu

MUĞLA °C, 22°C
Parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren batısının sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

AFYONKARAHİSAR °C, 21°C
Az bulutlu

UŞAK °C, 21°C
Az bulutlu

AYDIN °C, 28°C
Parçalı ve çok bulutlu, gece yarısından sonra sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

KÜTAHYA °C, 22°C
Parçalı Bulutlu

MANİSA °C, 25°C
Parçalı ve çok bulutlu, gece yarısından sonra sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

DENİZLERDE HAVA
Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden sonra yer yer sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, Rüzgâr: Güney ve güneydoğudan 3 ila 5 (20-40 km/sa), akşam ve gece saatlerinde Kuzey Ege’de güney ve güneybatıdan 4 ila 6 (30-50 km/sa) kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 2,0m, Görüş: İyi.

YURT GENELİNDE HAVA
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemiz genelinin parçalı ve az bulutlu, Ege ve Marmara bölgesinin zamanla parçalı ve çok bulutlu geçeceği, bu akşam saatlerinden itibaren Edirne, Çanakkale ve İzmir ile Balıkesir, Aydın ve Muğla'nın batı kesimlerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. İlk saatlerde Marmara, Kuzey Ege ve Batı Karadeniz'in iç kesimlerinde yer yer pus hadisesi bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Önemli bir değişiklik beklenmiyor. Ülkemiz genelinde mevsim normallerinin 4 ila 8 derece üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle güney ve güneydoğu, Akdeniz kıyıları ile Güneydoğu Anadolu'da kuzeyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

Yorumlar (0)