İstanbul'da otomobilin iki kapısını çaldılar! O anlar kameralara böyle yansıdı

İstanbul Bayrampaşa'da 2 şüpheli park halindeki otomobilin kapısını çaldı. Yalnızca 3 dakika gibi bir zaman diliminde çalma işlemini gerçekleştiren 2 şüpheli şahıs daha sonra hızla oradan uzaklaştılar.

İstanbul'da otomobilin iki kapısını çaldılar! O anlar kameralara böyle yansıdı

Edinilen bilgilere göre İstanbul'un Bayrampaşa ilçesi Muratpaşa Mahallesi'nde bir kafenin önüne sabah saatlerinde minibüs yaklaştı. Yaklaşan minibüsün içinden 2 şüpheli şahsın çıkmasıyla birlikte, iş yeri sahibi olan Celal Demirbilek isimli kişinin park halindeki aracına yöneldiler.

ÖN CAMI KIRDILAR


Şüpheliler panelvanın ön camını kırarak içeri girip, sürgülü kapıların açılmasını sağladı. Zanlılar, kısa sürede levyeyle söktükleri kapıları minibüse yükledikten sonra, olay yerinden uzaklaştı.


GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI


Hırsızlık anında içeride bulunan iş yeri çalışanı, bir süre sonra aracın kapılarının yerinde olmadığını fark ederek, durumu Demirbilek'e ve polise bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, güvenlik kamerası kayıtlarını inceledi.

"HALEN GÜLÜYORUM ÇOK KOMİK BİR DURUM"


Görüntülerde şüphelilerin 3 dakikada aracın iki kapısını sökerek minibüse yerleştirdikleri görülüyor. Celal Demirbilek, gazetecilere yaptığı açıklamada, olayın şokunu henüz atlatamadığını anlatarak, şunları söyledi:

'Bir müddet kendime gelemedim, inanamadım. Daha sonra gülmeye başladım. Halen gülüyorum, çünkü komik bir durum. Üç dakika içerisinde çalma eylemini gerçekleştirmişler. Teyp, ruhsat ve cüzdanıma dokunmamışlar. İçinde para olmadığı için caddeye geri fırlatmışlar. Neden çaldıklarına bir anlam veremedim. Bir sürü ihtimal var. Arabalarına takmak için almış olabilirler, hurdacıya vermek için olabilir.' 

YORUM EKLE