İstanbul'da 5 yaşındaki çocuk cinsel istismara uğradı! Ailesi kanlar içinde buldu...

İstanbul Küçükçekmece'de evinin önünde oyun oynayan 5 yaşındaki çocuğa kimliği henüz belirlenemeyen bir kişi cinsel istismarda bulundu. Ameliyata alınan 5 yaşındaki çocuğun hayati tehlikesinin sürdüğü öğrenildi.

İstanbul'da 5 yaşındaki çocuk cinsel istismara uğradı! Ailesi kanlar içinde buldu...

Alınan bilgilere göre henüz kimliği belirlenemeyen bir kişi, evinin önünde oyun oynayan 5 yaşındaki bir kız çocuğunu karşıda bulunan apartman boşluğuna götürerek cinsel istismarda bulundu.

HAYATİ TEHLİKESİ VAR

Ailesi, çocuğu kanlar içinde kapının önünde bularak hemen hastaneye götürdü. Ameliyata alınan ve yoğun bakımdaki tedavisi süren çocuğun hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

"ORADA PİSLİK YAPIYORLAR"

Bir mahalle sakini "İnşaatta çalışanların öğle yemeğine gittiği sırada olmuş. Kızı alıp götürmüş hatta yanında 5 yaşında başka bir çocuk da varmış, ona para vermiş. Çocuk da koşmuş komşulara söylemiş ’orada pislik yapıyorlar’ diye. Onlar artık bu şekil kaçmışlar. Biz bir kişi biliyoruz ama çocuk annesine iki kişi demiş. Çocuk kendisi kalkmış annesine gitmiş. Şu anda durumu kritik, babası felç oldu diye duydum. Annesi de yeni doğum yapmış durumu iyi değil." dedi.

ÇOCUKLAR ÇIĞLIK ATTI

Çocuklardan birinin dayısı olduğunu söyleyen Barış Sezgin "3 çocuklardı, kız 5 yaşında, erkek çocukların biri 5, biri 6 yaşında. 3 çocuk burada oyun oynuyor. Şahıs geliyor ’size para vereceğim’ diyerek çocukları arka tarafa götürüyor. Zaten çocuklar korkudan kaçıyor. Kız çocuğunu da bildiğim kadarıyla görünmeyecek bir şekilde duvarın arkasına götürüyor. Çocuklar da çığlık atıyor. Şahıs da yukarıya doğru kaçmış" dedi.

'ÇOCUK YOĞUN BAKIMDA'

Cinsel istismara uğradığı iddia edilen çocuğun amcası Vasfi E. "Olay burada gerçekleşti. Çocuk şu an yoğun bakımda, çocuğun babası da hasta, yanında bekliyor" dedi.

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2019, 22:18
YORUM EKLE