İstanbul Beyoğlu'nda balkon çöktü! Beton parçaları arasında kaldılar

İstanbul Beyoğlu'nda balkonda 3 çocuğu ile oturan baba, nedeni bilinemeyen bir sebepten dolayı balkonun çökmesiyle beton parçaları arasına sıkıştı. Çöken balkonun sesiyle yardıma gelen bir kişi ile toplam 5 kişi yaralandı.

İstanbul Beyoğlu'nda balkon çöktü! Beton parçaları arasında kaldılar

Beyoğlu'nda Piyalepaşa Mahallesi'nde saat 00.30'da 1. katta balkonda oturan baba ve 3 çocuk, nedeni bilinemeyen bir sebepten dolayı balkon çöktü.

5 KİŞİ YARALANDI

Çökme ile birlikte baba çocuklarıyla birlikte aşağıya düştü. Beton parçaları arasında kalan dört kişi ile yardıma gelen bir kişi olmak üzere toplam 5 kişi yaralandı.

SOKAK TRAFİĞE KAPATILDI
Büyük gürültüyle çöken balkonunun sesini duyan ev sakinleri ile mahallede oturanlar yardıma koştu. Vatandaşlar düşen balkonun altında kalan yaralıları kurtararak, ihbar üzerine gelen sağlık ekiplerine teslim etti. İlk müdahaleyi yapan sağlık ekipleri, yaralıları daha sonra çevredeki hastanelere kaldırdı. Olay yerine gelen polis ekipleri ise olumsuz olmaması için vatandaşları bölgeden uzaklaştırarak, sokağı araç ve yaya trafiğine kapattı.

Büyük panik yaşayan vatandaşlar, sokağa döküldü. Yaralıların durumunun iyi olduğu öğrenilirken, olayla ilgili başlatılan inceleme sürüyor. 

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 02:27
YORUM EKLE