İstanbul Bakırköy'de evde 1'i çocuk 3 kişinin cansız bedeni bulundu!

Son dakika haberi...İstanbul Bakırköy'de bir evde 1'i çocuk 3 kişinin cansız bedenine ulaşıldı. Alınan ihbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Ekiplerin evdeki incelemesi devam ediyor. Kaymakamlık tarafından evde siyanür tespit edildiğini açıkladı.

GÜNDEM 15.11.2019, 09:56 15.11.2019, 10:24
İstanbul Bakırköy'de evde 1'i çocuk 3 kişinin cansız bedeni bulundu!

Sson dakika... İstanbul Bakırköy'de bir evde 1'i çocuk 3 kişinin cesedi bulundu. Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Olay yerinde AFAD ekipleri de inceleme yaptı. Ölenlerin karı koca ile çocukları olduğu öğrenildi. Bakırköy Osmaniye'deki evde polisin evdeki incelemesi sürüyor. Kaymakamlık tarafından yapılan açıklamaya göre, evde siyanür tespit edildiği söylendi. Çocuğun ilkokul çağlarında olduğu öğrenildi. 

Bakırköy Kaymakamlı'ğının sosyal medya hesabından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: “Bakırköy ilçesi Osmaniye Mahallesi Çobançeşme Sokak'ta şüpheli ölüm ihbarı alınmış, söz konusu adrese intikal eden ekiplerimiz biri çocuk 3 kişinin cansız bedeni ile karşılaşmıştır. Olay ve nedeni ile ilgili araştırmalar devam etmektedir.”

Yorumlar (0)