İstanbul Adliyesi'nde Sapık Alarmı! Kadın Avukata Yaptığı Cinsel İstismar Nedeniyle Tutuklandı

İstanbul Adliyesi'nde "bu ne cüret ?" dedirten bir olay yaşandı. Bir mahkeme katibi kadın avukatı önce takip etti. Ardından kadın avukatı dalgın bulduğu bir anda etek altının fotoğrafını çekmeye kalkıştı. Kadın avukatın tepkisi üzerine polisler harekete geçti. Polislerin kelepçelediği sapık mahkeme katibi önce gözaltına alındı. İfadesi alındıktan sonra mahkemesi görülen katip tutuklandı.

GÜNDEM 22.10.2019, 13:29 22.10.2019, 13:49
İstanbul Adliyesi'nde Sapık Alarmı! Kadın Avukata Yaptığı Cinsel İstismar Nedeniyle Tutuklandı

İstanbul Adliyesi’nde akıl almaz olay duyuranların kanını dondurdu. Bir mahkeme katibi kadın avukatın etek altı fotoğrafını çekmeye çalışırken yakalandı. Avukatın şikayeti üzerine gözaltına alınan katip çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

AKIL ALMAZ OLAY DÖNGÜSÜ

Sözcü'de özel haber olarak kamuoyuna aktarılan haberde olay 16 Ekim günü adliye içinde bulunan bir banka şubesi önündeki ATM'de meydana geldi.

KADIN AVUKAT BANKAMATİKTEN PARA ÇEKERKEN CÜRET ETTİ

Avukat B.Ö., bankamatikten para çekerken, arka sırada bekleyen S.M.S., cep telefonuyla etek altını çekti. Daha sonra da olay yerinden uzaklaştı. Bu olayı gören bir kişi, avukat B.Ö.'ye, ‘arkanızdaki kişi eteğinizin altından fotoğraf çekti' dedi.

GÜVENLİK KAMERALARINDAN TESPİT EDİLDİ

B.Ö., adliye içindeki polis merkezine giderek şikayetçi oldu. Adliye polisi, güvenlik kameraları görüntülerini inceledi. Görüntülerde cep telefonuyla etek altını çekmeye çalışan kişinin adliyede sulh hukuk mahkemelerinde görevli katip S.M.S., olduğunu tespit etti.

SUÇUNU KABUL ETTİ

Gözaltına alınan katip savcılığa teslim edildi. İfadesinde görüntü çekmeye çalıştığını ancak çekemediğini, pişman olduğunu söylediği öğrenildi. S.M.S., çıkarıldığı mahkemece cinsel taciz suçundan tutuklandı.

Yorumlar (0)