Instagram'da en büyük değişiklik!

Sosyal medyanın en çok tercih edilen uygulamalarından Instagram bugüne kadarki en büyük değişikliğini yapacak. Instagram'a gelecek yeni özellik bakın neymiş. Detaylar haberimizde.

Instagram'da en büyük değişiklik!

En çok kullanılan uygulamalardan biri olan Instagram yeni özellliğiyle şaşırtacak. Bugüne kadarki en büyük yenilik olması beklenen özellikle birlikte bugüne kadar atılan tüm fotoğraflar ve mesajlar artık tek bir tuşla indirilebilecek. 

Kullanıcılara sunulacak bir diğer yenilik ise arama filtresi olacak. Mesaj kutusunda arama özelliği bir süredir kullanımda ancak bu yenilik ile aramalar filtrelenebilecek. Bunların arasında ise dikkat çeken filtre “Starred” oldu. Arama filtresini kullanarak, gelen kutusu, okunmamış mesajlar ve yıldızlanan mesajlar olarak arama yapılabilecek. Başka bir yenilikse Yıldızlı Mesajlar olacak. Bu alanı kullanarak, gelen ve sonradan aramak zorunda kalmak istenilmeyen tüm mesajlar bu alanda toplanabilecek.

Instagram'ın İşletme hesabı özelliğiyle kullanıcıların takipçi ve fotoğraflarıyla ilgili detaylı görüntüleme yapması da mümkün olacak.

YORUM EKLE