banner123

İmamoğlu'ndan Lider'e hediye: Tabloda Soyer de var

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu Saraçhane'deki İBB Genel Merkezi binasında ziyaret etti.

GÜNDEM 05.07.2019, 13:15 05.07.2019, 13:22
İmamoğlu'ndan Lider'e hediye: Tabloda Soyer de var

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu Saraçhane'deki İBB Genel Merkezi binasında ziyaret etti. İmamoğlu, Kılıçdaroğlu’na içinde İzmir Büyükşehir Beldiye Başkanı Tunç Soyer'in de bulunduğu CHP belediye başkanlarının Kılıçdaroğlu ile birlikte yer aldığı kara kalem bir tablo hediye etti. 

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu Saraçhane'deki İBB Genel Merkezi binasında ziyaret etti. Kılıçdaroğlu’na CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu da eşlik etti.  Anı defterini imzalayan Kılıçdaroğlu daha sonra İmamoğlu'nun makamına geçti.

CHP lideri, İmamoğlu'na İstanbul minyatürü hediye etti. İmamoğlu, Kılıçdaroğlu’na içinde İzmir Büyükşehir Beldiye Başkanı Tunç Soyer'in de bulunduğu CHP belediye başkanlarının Kılıçdaroğlu ile birlikte yer aldığı kara kalem bir tablo hediye etti.

Yorumlar (0)