Hasan Mezarcı: Bana İnanmayan Helak Olacak. Hasan Mezarcı Kimdir?

Hasan Mezarcı yıllardan beri kendini 'Mesih' ilan ederek gündemdeydi. Şimdi de  sosyal medya hesabından "Bana inanmayan helak olacak." dedi.

Hasan Mezarcı: Bana İnanmayan Helak Olacak. Hasan Mezarcı Kimdir?

2000'li yılların başında kendisini 'Mesih' ilan eden eski Refah Partisi Milletvekili Hasan Mezarcı, medyanın kendisine yer vermediğini öne sürerek, Twitter hesabından "Bu ilâhî medya yayınları kıyamete kadar artarak devam edecek; inanan kurtulup sonsuz hayat bulacak, inanmayan helak olacak" mesajını paylaştı.

KENDİNİ MESİH İLAN ETMİŞTİ

2000'li yılların başında kendisini "Mesih" ilan eden eski Refah Partisi milletvekili Hasan Mezarcı ise böyle bir dönemde, sosyal medya hesabından dikkat çekici paylaşımlarda bulundu. Mezarcı, "İyi geceler çocuklar. İstanbul'dan bir üniversite öğrencisi, gördüğü bir rüyayı bizimle paylaştı; biz de sizinle paylaşmak istedik. Dua etmeden uyumayın..." dedi ve kendisine gelen bir mesajı paylaştı.

Hasan Mezarcı paylaşımında, "Rüyamda düz bir ovada unicorn (alnında tekbir boynuz olan bir at) üstündeyim onu ben sürüyorum. Birden Hasan Mezarcı gökyüzünden aşağıya doğru helozon şeklinde bir ışıkla yeryüzüne indi. Meltem gibi çok tatlı bir rüzgar esti rüzgarı hissettim. Hasan Mezarcı'nın yanına gitti ve bana 'kuru kuru yapraklar bizi kim yarattı" diye söyledi.

Sık sık yaptığı açıklamalarda medyanın kendisine yer vermediğini, sansür uyguladığı ileri süren Mezarcı "Bu ilahi medya yayınları kıyamete kadar devam edecek" dedi. Hasan Mezarcı, şunları kaydetti: "Yüce Allah, her milletin içinden seçtiklerine, Hasan Mezarcı'nın 'beklenen Mesih' olduğunu gösterip bildirmeye ve onları Mesih'e şahit yapmaya devam ediyor. Bu ilâhî medya yayınları kıyamete kadar artarak devam edecek; inanan kurtulup sonsuz hayat bulacak, inanmayan helak olacak."

YORUM EKLE