banner123

Hamile kadının arabasına saldıranlar ünlü baklava firmasının sahipleri çıktı

İstanbul Pendik'te hamile bir kadının aracına 'kendisine yol vermediği' gerekçesiyle saldıranlar baklava firmasının sahipleri oldukları anlaşıldı.

GÜNDEM 07.07.2019, 23:08 08.07.2019, 12:44
Hamile kadının arabasına saldıranlar ünlü baklava firmasının sahipleri çıktı

Olaya ilişkin ilk kez konuşan Zanlı H.S.'nin il dışında olduğu ve telefon ile yapılan ilk mülakatında, “Annem şeker komasına girmişti. Ona yetişmek için acelem vardı. Ama o araç sürücüsü beni engelledi. İl dışındayım yarın gelip teslim olup ifademi vereceğim” dediği öğrenildi.

NE OLMUŞTU?

iddiaya göre H.S. idaresindeki otomobil emniyet şeridinden gidiyordu. H.S. bir süre sonra tekrar yola girmek için hamle yaptı. Ancak Y.B. idaresindeki otomobil onun yola girmesine izin vermedi. Bunun üzerine H.S. seyir halindeyken Y.B.'nin aracına yumrukla vurdu. Daha sonra o aracı takip edip önüne geçip durdu. Arkadan gelen Y.B. idaresindeki araç da arkadan çarparak durabildi. Aracından inen H.S. arkadaki sürücünün kapısını açmaya çalıştı. Y.B.'nin araçta hamile kadın olduğunu söyleyerek otomobilinin kapılarını kilitledi. Bunun üzerine öfkeli sürücü H.S. önce aracın yan dikiz aynasını tekme ile kırdı. Ardından da otomobilin üzerine çıkıp zıplamaya başladı.

Seydioğlu'ndan olayla ilgili resmi açıklama:

Yorumlar (0)