Fenomen olmaya çalışırken öldü!

Tüm yaşamını instagram üzerinden yayınlayan motosiklet tutkunu Annette Carrion, hemen hemen tüm videolarını paylaştığı Güney California otoyolunda, kullandığı 2015 model Triumph motosikletin kontrolünü kaybedince yaşamını yitirdi.

Fenomen olmaya çalışırken öldü!

120 KM HIZ

Vatan Gazetesi'nde yer alan habere göre; 33 yaşındaki Annette Carrion, tüm hayatını instagramüzerinden yayınlayan bir motosiklet tutkunuydu. İki yıldır beraber olduğu erkek arkadaşına göre "Her zaman hayat dolu ve her maceraya hazır" olan ABD'li güzelin yaşamı yine motosiklet üzerinde son buldu. 

California eyaletinde bir otoyol üzerinde saatte 120 kilometre hızla giden Carriot viraj alırken kontrolü kaybederek sel çukuruna yuvarlandı. 

İLHAM KAYNAĞI

2012 yılından beri 148 bin takipçiye ulaşan Annette Carrion'un paylaşımları neredeyse tüm yaşamını üzerinde geçirdiği motosiklet tutkusuyla ilgiliydi. Kendisi gibi motosiklet sevdalısı olan iki kadın arkadaşıyla Redline Ravens adında bir grup da kurmuşlardı. Genç motosikletçinin ölümünün ardından arkadaşları, sosyal medyada göz yaşartan taziye mesajları paylaştı: Tüm kadınlara ilham kaynağı olmak istiyordu. Onu hiç unutmayacağız.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2018, 14:02
YORUM EKLE