EYT mağdurları, Emeklilikte yaşa takılanlar mitinge hazırlanıyor

EYT’liler büyük buluşmaya hazırlanıyor. Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) Maltepe mitingi ne zaman? Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) için son durum ne?

GÜNDEM 16.03.2019, 15:52 16.03.2019, 15:59
EYT mağdurları, Emeklilikte yaşa takılanlar mitinge hazırlanıyor

Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) kendileri ile ilgili yasanın çıkması için çalışmalara devam ediyor. Son aylarda siyasilerle çok sayıda toplantı gerçekleştiren hatta bir araya gelip dernekleşen ve organize olan EYT’liler büyük buluşmaya hazırlanıyor. Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) Maltepe mitingi ne zaman? Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) için son durum ne? ? İşte Emeklilikte yaşa takılanlar için son dakika gelişmeleri haberimizde
Emeklilikte yaşa takılanlar yarın sorunlarını dile getirecekleri büyük buluşmaya hazırlanıyor. EYT’liler kendileri ile ilgili yasanın çıkması için miting alanından siyasilere çağrıda bulunacak. İstanbul Valiliği’nden EYT mitingine izin çıktı. Maltepe miting alanında EYT mitingi ile ilgili çalışmalar devam ediyor. EYT mitingi 17 Mart Pazar günü yani yarın saat 12:00 – 15:00 arasında gerçekleştirilecek. Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği öncülüğünde gerçekleştirilecek mitinge milletvekilleri ve siyasiler de davet edildi. Derneğin twitter hesabından yapılan açıklamaya göre tüm güvenlik önlemleri için Emniyet Müdürlüğü ile toplantılar yapıldı. Mitinge 1 milyon EYT’linin katılımı bekleniyor.


EYT’LİLERİN CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A YAZDIKLARI MEKTUP!
Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) 8 Mart’ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a mektup yazmışlardı. İşte EYT’lilerin yazdığı o mektup:

 

Yorumlar (0)