Eşini pompalı tüfekle öldürüp intihar etti!

Ankara'da eşinden şiddet gördüğü için sığınma evine yerleşen kadın eşyalarını almak için evine döndüğünde eşi tarafından pompalı tüfekle öldürüldü. Karısını öldüren adam intihar etti.

GÜNDEM 16.02.2019, 15:05
Eşini pompalı tüfekle öldürüp intihar etti!

Ankara'da eşinden şiddet gördüğü için sığınma evine yerleşen kadın eşyalarını almak için evine döndüğünde eşi tarafından pompalı tüfekle öldürüldü. Karısını öldüren adam intihar etti.Olay, öğle saatlerinde Keçiören ilçesi Kuşçağız Mahallesi'nde meydana geldi.

Evlere temizliğe giden Ayten B.(37), 4 çocuğunun babası kağıt toplayıcısı İdris B.'nin (45) kendisine şiddet uyguladığı iddiasıyla bir süre önce evi terk etti.

Sığınma evine yerleşen Ayten B., eşyalarını almak için bugün eve döndüğünde eşi İdris B. ile tartıştı.

Tartışma sırasında İdris B., evde bulunan çocuklarından birinin gözü önünde pompalı tüfekle eşine ateş etti, ardından aynı silahı çenesine dayayıp tetiği çekti.

Silah sesini duyan komşularının ihbarı üzerine adrese, polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Gelen sağlık ekibinin yaptığı kontrolde, Ayten ve İdris B. çiftinin öldüğü belirlendi. 

Polis ekipleri, evin çevresinde önlem alarak içeride inceleme yaptı.

Ailenin, 2010 yılında Kars merkeze bağlı Ağadeve köyündeki evlerinin  yıkılması üzerine, yaptıkları barakada yaşadığı, İdris Bayrambey'in iş bulamaması  nedeniyle bir süre sonra Ankara'ya göç ettiği öğrenildi.

Yorumlar (0)