Erdoğan: 'kusura bakmasınlar canlarınızı yakarız'

FETÖ/PDY'nin toplumda yol açtığı tahribata da değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "FETÖ içinde kalanlar ister babamız ister evladımız ister kardeşimiz olsun, kusura bakmasınlar canlarınızı yakarız. Hukuk neyse uygularız. Bu ihanet çetesinin tam göbeğinde olduğu halde, bir şekilde şu ana kadar adalete hesap vermemiş olanlar kurtulduklarını sanmasın. Bugün olmazsa yarın; bir gün mutlaka, tüm hainler ihanetlerinin hesabını verecektir." dedi.

Erdoğan: 'kusura bakmasınlar canlarınızı yakarız'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kayseri'de yaptığı FETÖ ile ilgili yaptığı açıklamalarda; "FETÖ içinde kalanlar ister babamız ister evladımız ister kardeşimiz olsun, kusura bakmasınlar canlarınızı yakarız. Hukuk neyse uygularız. Bu ihanet çetesinin tam göbeğinde olduğu halde, bir şekilde şu ana kadar adalete hesap vermemiş olanlar kurtulduklarını sanmasın. Bugün olmazsa yarın; bir gün mutlaka, tüm hainler ihanetlerinin hesabını verecektir." diyen Erdoğan, Türkiye'nin Terörle Mücadele konusunda ki kararlılığada değindi.

Erdoğan, Türkiye'nin terörle mücadele konusundaki başarı ve kararlılığına dikkat çekerek, "Kendilerince ülkemizin canını yakacak eylemlere girişmek için fırsat kolluyorlar. Allah'ın izniyle onlara bu fırsatı vermeyeceğiz. Hala topraklarımız içinde kalan kılıç artıklarını da en kısa sürede imha edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2018, 19:21
YORUM EKLE