Erdoğan'dan flaş sözler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "20 yıl önce birisi gelip size denizin üzerine havalimanı yapılacak dese inanır mıydınız?Biz yaptık, sizlerin de hizmetine sunduk. Ak Parti demek Türkiye demektir. Ak Parti zaafa uğrarsa Türkiye zaafa uğrar" dedi.

GÜNDEM 09.08.2017, 17:47
Erdoğan'dan flaş sözler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ak Parti Giresun İl Danışma meclisi toplantısında konuşuyor. Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle:

20 yıl önce birisi size gelip denizin üzerine böyle bir havalimanı yapılacak dese inanır mıydınız? Biz yaptık, sizlerin de hizmetine sunduk. Biz, CHP zihniyeti gibilerin akıllarının alamayacağı işleri ülkemizde gerçekleştirdik. Onların hayallerinin bile ulaşamayacağı yere elhamdülillah ulaştık. Asıl bundan sonra yapılacaklar üzerinde kafa yormalıyız. Milletvekillerimizi, bakanlarımızı, bürokratlarımızı çalıştırmalıyız.  AK Parti teşkilatlarımız, 16 yıllık parti, 15 yıllık iktidar dönemimizde durmaksızın, dinlenmeksizin kesintisiz bir mücadele içerisinde olduk. Bu süreçte elbette yolda kalan, yolunu şaşıran arkadaşlarımız da oldu. AK Parti'nin en önemli özelliği kendini yenileyebilme özelliğinin olmasıdır. 

"ZAFET İÇİN MUTLAKA 50+1 OY ALMAMIZ GEREKİYOR"

16 Nisan halk oylaması ile önemli bir başarıyı yakaladık. Artık yüzde 49.9 bile alsanız başarılı sayılamayacaksınız. Netice ve zafer için mutlkaka yüzde 50+1 oy almamız gerekiyor. Buna hazır mıyız? Rahat icraat yapabilmek için Meclis'te de büyük çoğunluğa sahip olmak gerekiyor. Biliyorum yandınız, piştiniz. Biliyorsunuz; Yandım, piştim ama oldum. 

"AK PARTİ DEMEK TÜRKİYE DEMEKTİR"

Birlikte yaşadığımız bu seçimlerden gereken dersleri çıkarmazsak 2019'da işimiz gerçekten çok zor demektir. AK Parti demek Türkiye demektir.

Yorumlar (0)