banner123

Erdoğan'dan Fatih Portakal'a çok sert sözler! 'Ahlaksız adam'

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Denizli'deki toplu açılış töreninde konuştu. Erdoğan, "Bir Denizliliyle de biz İzmir'i alacağız" diye konuştu. Erdoğan, FOX spikeri Fatih Portakal için ise "Bir tanesi TV ekranlarından kendini bilmez, haddini bilmez, edep yoksunu bir tanesi çıkmış sokağa davet ediyor. Ahlaksıza bak, ahlaksıza bak. Bu ne terbiyesizliktir? " dedi.

GÜNDEM 16.12.2018, 11:41
Erdoğan'dan Fatih Portakal'a çok sert sözler! 'Ahlaksız adam'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "Kendi sırça köşklerinde siyaset yapanlar milletin ne düşündüğünü bilemezler" dedi.

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle:

"Milletimizden sizden aldığımız güçle bu kadar hizmete imza attık. Sırça köşklerinde yaşayanlar bizim neler yaşadığımızı bilemezler. Biz 40 yıldır siyaset yolunda milletimizle yürüyoruz. Allah nefes verdiği müddetçe birlikte yürüyeceğiz. Bugün burada toplam yatırım bedeli yaklaşık 1 milyar 349 milyon lira olan 275 kalem eseri resmen açıyoruz.

"SOKAĞA DAVET EDİYORLAR, BU NE TERBİYESİZLİK"

Çıkmışlar sokağa davet ediyorlar bu ne terbiyesizliktir ya. Bir tanesi TV ekranlarından kendini bilmez, haddini bilmez, edep yoksunu bir tanesi çıkmış sokağa davet ediyor. Ahlaksıza bak, ahlaksıza bak. Bu ne terbiyesizliktir? Zaten bunlara yargı gereken cevabı verecektir. Ben buna inanıyorum. Sen napıyorsun? Burası Paris mi? Gezi olaylarında zaten herkes dersini aldı. 15 Temmuz'da zaten herkes dersini aldı. Bu ülkede bundan sonra bu tür olaylara girişenler bunun bedelini ağır öderler.

Hayatına dokunmadığımız hiçbir vatandaşımızı bırakmadık.

Yorumlar (0)