Emine Bulut'un katilinin cezası belli oldu!

Emine Bulut Kırıkkale’de eski kocası tarafından kızlarının gözü önünde bıçaklanmıştı. Kameralara yansıyan bu cinayet olayı, tüm Türkiye'yi yasa boğmuş olup sosyal medyada oldukça fazla tepki almıştı. Emine Bulut'un katili Fedai Varan'ın alacağı ceza ise merak konusu olmuştu... İşte Fedai Varan'ın alacağı cezada son durum...

GÜNDEM 21.10.2019, 13:01
Emine Bulut'un katilinin cezası belli oldu!

Kırıkkale'de eski kocası tarafından kızlarının yanında bıçaklanarak ''Ölmek istemiyorum'' feryadı ile tüm Türkiye'yi yasa boğan ''Emine Bulut davası'' sonuçlandı. Sosyal medyada birçok tepki alan bu olayda Fedai Varan'ın alacağı ceza ise günlerce konuşulmuştu.

OLAY NASIL OLMUŞTU?
18 Ağustos'ta Menderes Caddesi'nde bir restaurantta eski eşi Fedai Varan ile bir araya gelen Emine Bulut'un yanında 10 yaşındaki kızı da vardı. Eski eşler arasında tartışma çıktı ve Fedai Varan eski eşini gözü dönmüş bir şekilde defalarca bıçaklamıştı. Kızının gözü önünde kanlar içinde kalan Emine Bulut'un "ölmek istemiyorum" feryadı yürekleri dağlarken, talihsiz kız da "anne ne olur ölme'' diyerek herkesi ağlatmıştı.

İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri, yaralanan Emine Bulut ile olayın etkisiyle şoka giren kızı F.B.B.'yi ambulansla Yüksek İhtisas Hastanesi'ne kaldırdı. Fakat tedaviye alınan Bulut, doktorların tüm çabasına rağmen hayatını kaybetmişti.

Yaşanan acı olay sonrası Emine Bulut ismi Twitter'da TT olurken, katili Fedai Varan'ın ise hangi cezayı alacağı merak konusuydu.

DAVA SONUÇLANDI CEZA BELLİ OLDU

Emine Bulut'u 10 yaşındaki kızının yanında boğazından bıçaklayarak öldüren Fedai Varan'ın cezası belli olduVaranmüebbet hapis cezasına çarptırıldı, indirim uygulanmadı.

Yorumlar (0)