Ekrem İmamoğlu Neslican Tay'ın ailesine ziyarete gitti! Neslican Tay'ın cenazesi ne zaman defnedilecek?

Uzun süredir kanser tedavisi gören ve verdiği mücadeleyle yaptığı paylaşımlarla tanıdığımız Neslican Tay'dan dün akşam acı haber geldi. 21 yaşında hayatını kaybeden Neslican'ın ailesi haberi duyunca fenalık geçirdi ve hastaneye kaldırıldı. Ekrem İmamoğlu aileye desteğini göstermek için ziyaret etti. Neslican'ın cenazesi 21 Eylül Pazar günü Rize’de merkez Sahil Camii'nde öğle namazının ardından toprağa verilecek.

GÜNDEM 21.09.2019, 12:03 21.09.2019, 12:21
Ekrem İmamoğlu Neslican Tay'ın ailesine ziyarete gitti! Neslican Tay'ın cenazesi ne zaman defnedilecek?

Uzun süredir kanserle mücadele eden Neslican Tay'dan dün akşam acı haber geldi. Yoğun bakımda tedavisi devam eden Neslican, dün akşam hayatını kaybetti. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, ölüm haberiyle yıkılan anne ve babanın yanına giderek teselli etti.

Hayata veda etti

Tümörden dolayı sol bacağını kaybeden Neslican Tay, dördüncü kez kansere yakalanınca yoğun bakıma kaldırıldı. Bir süredir tedavi altında olan Tay, dün akşam saatlerinde hayatını kaybetti.

Anne ve babayı ziyaret etti

Ölüm haberini alan anne, baba ve abla sinir krizi geçirdi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, dün akşamdan bu yana tedavi altında olan aileyi ziyaret ederek teselli etti. Sosyal medya hesabından acılı anne ve babanın fotoğrafını paylaşan İmamoğlu, "Dün hayata gözlerini yuman Sevgili Neslican Tay'ın anne ve babasını ziyaret ettik, acılarını paylaştık. Onun gülümseyen yüzüyle verdiği hayat mücadelesi artık hepimizin zihninde. Rize'de son yolculuğuna uğurlanacak Neslican kızımıza bir kez daha Allah'tan rahmet diliyorum." dedi.

Haluk Levent'ten aileye destek

Neslican Tay'ın ölümüyle derin bir üzüntü yaşayan şarkıcı ve AHBAP derneği genel başkanı Haluk Levent, acılı aileyi yalnız bırakmadı. Levent'in başkanı olduğu AHBAP derneğinin görevlileri ise bir an olsun hastaneden ayrılmadı ve Rize'de düzenlenecek olan cenaze için otobüs kiraladı.

Neslican'ın cenazesi Rize'de toprağa verilecek

Neslican Tay’ın cenazesi 21 Eylül Pazar günü Rize’de merkez Sahil Camii'nde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazıyla yine merkeze bağlı Pehlivan Mahallesi'nde toprağa verilecek.

Yorumlar (0)