Ekrem İmamoğlu CNN Türk canlı yayınında Ahmet Hakan ile tartıştı! Sebebi o soru...

Ekrem İmamoğlu CNN Türk canlı yayınında Ahmet Hakan ile tartıştı. 31 Mart yerel seçimleri sonrası İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçilen ancak YSK'nın iptal kararı sonrası rakibi Binali Yıldırım ile 23 Haziran'da yeniden yarışa girecek İmamoğlu, program sunucusu Ahmet Hakan'ın sorduğu o soruya sert tepki gösterdi. Detaylar haberimizde...

Ekrem İmamoğlu CNN Türk canlı yayınında Ahmet Hakan ile tartıştı! Sebebi o soru...

Ekrem İmamoğlu, CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın Tarafsız Bölge programında soruları yanıtladı.

"HESAP BÜYÜK, OLAY BÜYÜK" SÖZÜ

İmamoğlu, AK Parti Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu'nun kendisi hakkında 'Pontus' imasında bulunarak söylediği, "Hesap büyük olay büyük" sözleriyle ilgili Ahmet Hakan ile tartıştı.

Geçtiğimiz günlerde AK Parti'nin İBB Grup Başkanvekili ve Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu'nun, Ekrem İmamoğlu için yapmış olduğu 'Pontus' benzetmesi sert tepkilere neden olmuş gündemi meşgul etmişti.

TEPKİYE NEDEN OLAN SORU! NEDEN YANIT VERMEDİNİZ?

Gazeteci Ahmet Hakan, programına konuk ettiği Ekrem İmamoğlu'na "Bu iddialara neden yanıt vermediniz?" diye ısrarla defalarca sordu.

İmamoğlu, "Belediye başkanını savunacaksan çağır onu onunla konuşayım. Trabzonluları lekeliyorsun, Ekrem İmamoğlu'nu lekeliyorsun. Buradan bir politika yaratmaya çalışıyorsun. Ahmet Bey savunmayın lütfen. Ben olsam söylemem. Ünlem işareti koyalım kapatalım" diye cevap verdi.

YORUM EKLE