Diyarbakır'da korkunç olay! Cinnet geçiren baba kendi ile birlikte eşini ve kızını yaktı!

Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde uyuşturucu bağımlısı olduğu iddia edilen baba Can Yılmaz (35), cinnet geçirerek kendisiyle birlikte eşi ve kızını yaktı. Anne Güllü Yılmaz'ın (30) hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

GÜNDEM 17.10.2019, 23:24
Diyarbakır'da korkunç olay! Cinnet geçiren baba kendi ile birlikte eşini ve kızını yaktı!

Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde saat 19.00 sıralarında uyuşturucu bağımlısı olduğu iddia edilen 4 çocuk babası Can Yılmaz, eşi Güllü Yılmaz ile tartıştıktan sonra cinnet geçirmeye başladı. Cinnet geçiren baba Can Yılmaz, evde bulunan benzini önce kızı Zeynep Yılmaz ve eşi Güllü Yılmaz'a dökerek ateşe verdi. Daha sonra da benzini kendine dökerek kendini yakmaya başladı.

KOMŞULARI FERYATLARI DUYDU
Evden duyulan feryatlar ve yangın nedeniyle komşuları polis, sağlık ve itfaiye ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekibi yangına müdahale etti. Vucutlarında çeşitli derecelerde yanıklar bulunan aileye ise ilk müdahale sağlık ekipleri tarafından yapıldı. Can Yılmaz, eşi Güllü ve kızı Zeynep, ilk müdahalenin ardından ambulanslarla Ergani Devlet Hastanesine götürüldü.

ANNENİN DURUMU AĞIR
Hastanenin acil servisinde tedaviye alınan Güllü Yılmaz'ın sağlık durum ağır olmasıyla Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. Anne Yılmaz'ın hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi. Bu arada olay sırasında ailenin diğer 3 çocuğunun ise evde olmadığı öğrenildi. Olayın ardından eve geldiklerin korkunç manzara ile karşılaşan 3 çocuk polis tarafından korumaya alındı. Olayla ilgili soruştarma başlatıldı.

Yorumlar (0)