Cumhurbaşkanı Erdoğan belediye başkanlarıyla buluşacak

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'na katılacak.

GÜNDEM 12.09.2017, 16:09
Cumhurbaşkanı Erdoğan belediye başkanlarıyla buluşacak

Edinilen bilgiye göre, yarın ATO Congresium'da AK Parti Yerel  Yönetimler Başkanlığınca   Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme  Toplantısı düzenlenecek.

İki oturumda tamamlanacak toplantının sabah oturumunda, Yerel  Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, İçişleri Bakanı Süleyman  Soylu ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki konuşma yapacak. Saat  09.00'da başlayacak toplantının ilk oturumu, Başbakan ve AK Parti Genel  Başkanvekili Binali Yıldırım'ın konuşmasının ardından sona erecek.

Toplantının ikinci oturumu, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı  Erdoğan'ın sergi ziyaretiyle başlayacak. Erdoğan, toplantıda belediye  başkanlarına hitap edecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Yerel Yönetimler Proje Yarışması'nda  dereceye girenlere ödüllerini vermesinin ardından toplantı basına kapalı sürecek.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığınca, 11 Şubat'ta Antalya'nın Kemer  ilçesinde Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı düzenlenmişti.  "Kutlu Yürüyüş Yolunda Şehir Şehir Kalkınma" sloganıyla yapılan toplantıda,  belediyelerin yürüttüğü projeler ele alınmıştı.

Yorumlar (0)
17°
açık