CHP Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu beyin felci geçirdi

CHP Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu, rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. CHP'li vekil Polat Şaroğlu, beyin felci nedeniyle hastanede tedaviye alındı.

GÜNDEM 03.08.2018, 23:49
CHP Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu beyin felci geçirdi

İlk müdahelesi Tunceli Devlet Hastanesinde yapıldıktan sonra Tunceli Valisi Tuncay Sonel'in girişimleriyle askeri helikopter ile Elazığ Fırat Üniveristesi Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırıldı.

Alınan bilgiye göre, Milletvekili Şaroğlu (48), akşam saatlerinde baş  dönmesi ve başındaki uyuşukluk şikayetiyle Tunceli Devlet Hastanesine başvurdu.

Hastanenin acil servisindeki tetkiklerde beyin damarlarında tıkanıklık olabileceğinden şüphelenilen Şaroğlu, ilk müdahalesi sonrası askeri helikopterle  Elazığ'a nakledildi.

Şaroğlu'nun tedavi için Fırat Üniversitesi Hastanesine götürüldüğü öğrenildi.

POLAT ŞAROĞLU KİMDİR

Polat Şaroğlu, 27. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde Cumhuriyet Halk Partisi Tunceli Bölgesi, 1'nci sıradan milletvekili seçildi.

1969 yılında Tunceli de doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Tunceli de tamamladı. Ankara Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Milletvekili olamdan önce ticaretle uğraşan ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yönetici olarak çalışan Şaroğlu, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Yorumlar (0)