CHP İzmir'de Değişiklik !

CHP İzmir İl yönetim kurulu haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi.

GÜNDEM 17.07.2019, 11:42 17.07.2019, 11:56
CHP İzmir'de Değişiklik !

CHP İzmir İl Yönetim Kurulu’nun haftalık olağan toplantısında yönetim kurulunda değişiklik yaptı. CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel’in de katıldığı yönetim toplantısında önemli kararlar alındı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Yönetim Kurulu’nun yapmış olduğu haftalık olağan toplantısı gerçekleşti. İl Başkanı Deniz Yücel’in de katıldığı yönetim toplantısında önemli kararların alındığı söylendi. İl Başkanı Yücel yönetim kurulunda görev değişikliğine gitti ve aldığı kararları il yönetimine sundu.

Buna göre; İkinci Bölgede Örgütlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı  Hasan Ali Oray yürütürken görevi Adnan Alabay devraldı.  Oray'da Tarım Politikaları Çiftçi Üretici ve Kooperatiflerden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.Eğitim Sekreteri olan Binali Gül, Hemşeri Derneklerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı olurken, Gül'ün yerine de Yasemin Kılınç Menokan getirildi. Esnaf Odalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevine Ali Yaşar Çalışkan geldi.Yönetim Kurulu Üyesi Ali Ekber Yıldırım Sendika ve Emek Bürolarından Sorumlu kişi oldu. Muhtarlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Yaşar Erdoğdu yapıldı.

DİSİPLİN DOSYALARI İLÇELERİ GERİ YOLLANDI

Buca İlçe Örgütü’nden gelen Suat Kaya, Gülşah Satar, Fatma Başpınar, Fatoş Cengiz ve Tahsin Sezgin hakkındaki disiplin dosyası eksikleri giderilmesi için incelenmedi ve eksikliklerinin giderilerek tamamlanması için ilçe başkanlığına iade edilmesinin kararlaştırıldığı belirtildi.

Konak İlçe Başkanlığı’ndan gelen, Gazi Keskin, Mesut Şahin, Abdurrahman Atalar ile ilgili disiplin dosyasındaki eksikliklerin de tamamlanması istenildi.

Yorumlar (0)
24°
açık