Cesedin yerini 3 kez değiştirmişler

ANTALYA'da kaybolduktan 10 gün sonra ormanlık alandaki tarihi höyükte cesedi bulunan 40 yaşındaki Erdoğan Veziroğlu'nun sırtına taşla vurulduktan sonra vücuduna elektrik verilip telle boğulduğu, cinayetten sonra cesedin yerinin 3 kez değiştirildiği belirlendi. Cinayetle ilgili 8 kişi gözaltına alındı.

Cesedin yerini 3 kez değiştirmişler

İzmir İl Sağlık Müdürü Bediha Salnur, sosyal medyada ’İzmir’de şarbon vakası’ konusuyla paylaşılan içeriklerin gerçeği yansıtmadığını, şarbon şüphesiyle hastaneye kaldırılan hastaların ve boşaltılan hastanelerin olmadığını belirtti.

Sosyal medyada, İzmir Çiğli’de süpermarkette kasaplık yapan bir kişinin şarbon şüphesiyle Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılması ve hastanenin acil servisinin boşaltılmasına ilişkin çok sayıda paylaşım yapıldı. Konuyla ilgili açıklama İzmir İl Sağlık Müdürü Bediha Salnur’dan geldi. Salnur, bu iddiaların gerçeği yansıtmadığını ifade etti. Salnur, sosyal medyadaki bu tür provokatif söylemlerle itibar edilmemesi gerektiğini vurgulayarak, "Böyle bir olay söz konusu değildir. Şarbon şüphesiyle hastaneye kaldırılan hasta ve boşaltılan bir hastanemiz yoktur" dedi.

YORUM EKLE