Cemile Bayraktar kimdir? Kemal Sunal hakkında ne dedi? Cemile Bayraktar nereli ve kaç yaşında?

Cemile Bayraktar Kemal Sunal filmleri hakkında ne dedi? Yeni Şafak gazetesi eski yazarı Cemile Bayraktar kimdir? Cemile Bayraktar’ın Kemal Sunal hakkındaki sözlerine sosyal medyadan büyük tepki geldi. Yaptığı açıklamalarla toplumun büyük çoğunluğundan tepki toplayan Cemile Bayraktar nereli ve kaç yaşında? İşte Cemile Bayraktar'ın hayatına dair detaylar...

GÜNDEM 10.08.2018, 00:50
Cemile Bayraktar kimdir? Kemal Sunal hakkında ne dedi? Cemile Bayraktar nereli ve kaç yaşında?

Bayraktar, Twitter hesabından Kemal Sunal'la ilgili bir yazıyı alıntıladığı paylaşımında Sunal'ın filmlerini iyi yapımlar olmadığını belirtti ve “Sunal elbette bizim markamız, değerli, rahmet olsun, ancak bu ülkeye zihinsel anlamda yapılmış büyük bir kötülük… Bu filmler resmen insanın zekâsına hakaret” ifadelerini kullandı.

SOSYAL MEDYADA BÜYÜK TEPKİ

Bayraktar’ın bu açıklamalarının ardından ilk tepki Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal’dan geldi. Sunal, sosyal medya hesabından yapılan açıklamalarla ilgili olarak; “Cemile Bayraktar babamın filmlerini beğenmiyormuş olabilir çokta önemli değil. Ama bu filmlerin kötü olduğunu halka hakaret olduğunu belirtecek bilgisi nereden acaba? Neyse ya o da hiç önemli değil #KemalSunal sırtını halka dayamış harika bir insandır tek gerçek bu” ifadelerini kullandı.

Yaptığı açıklamalar sebebiyle toplumun tepkisini çeken, Yeni Şafak gazetesi eski yazarı Cemile Bayraktar’ın hayatına dair detaylar şu şekilde…

CEMİLE BAYRAKTAR KİMDİR?

Cemile Bayraktar, 1979 yılında Samsun’da doğdu. 19 Mayıs Üniversitesi Mimari Dekoratif Sanatlar Bölümü’nde eğitimine devam ederken, 28 Şubat sürecinde eğitimi aksadı. Öğrenimine İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde devam etti. Yüksel lisansını da Marmara Üniversitesi, Ortadoğu Tarihi ve Uluslararası İlişkileri alanında yaptı. Derin Düşünce, Yolcu Edebiyat, Kültür Gündemi, Aktüel Dergisi isimli yayınlarda yazarlık yapan Bayraktar, en son Yeni Şafak’ta yazdı.

Yorumlar (0)
23°
açık