Cemaatlerden kafa karıştıran pazar kararı

Çeşitli dini cemaatlerin önde gelenleri tarafından özellikle pazar günleri yapılan sohbet toplantılarının iptal edildiği duyuruldu. Kararın gerekçesi açıklanmazken, bazı cemaatler sohbetlerinin internet üzerinden yapılacağını bildirdi. Kamuoyunda 'Cübbeli Ahmet Hoca' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü de konuyla ilgili bir video yayınlandı. Yaşanan durum acaba bir ihbar mı var sorusunu akla getirdi.

GÜNDEM 22.12.2016, 14:35
Cemaatlerden kafa karıştıran pazar kararı

İzmir’in Ödemiş ilçesine bağlı Çaylı Mahallesinde, geleneksel Rahvan At Yarışları yapıldı. Çaylı Rahvan At Yarışları’na, Türkiye’nin farklı il ve ilçelerinden 184 at katıldı.

Ödemiş ilçesine bağlı Çaylı Mahallesinde, merakla beklenen ve her yıl geleneksel hala getirilen Rahvan At Yarışları yapıldı. Yarışlara, Türkiye’nin farklı il ve ilçelerinden 184 at katılım gösterdi. Yarışma dereceye giren atların jokeylerine kupaları protokol üyeleri tarafından takdim edildi.

Çaylı Dutdibi Yarış Alanında gerçekleştirilen yarışlara, Ödemiş Kaymakamı Kasım Fikret Dayıoğlu, Bornova Kaymakamı Fatih Genel, Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, protokol üyeleri, belediye meclis üyeleri ve yarışseverler katıldı.

Yorumlar (0)
23°
açık