Çanakkale'de 13 yaşındaki kızıyla ilişkisi olduğunu öğrendiği arkadaşını öldürdü!

Çanakkale'de, 13 yaşındaki kızıyla 23 yaşındaki arkadaşının ilişkisi olduğunu öğrendi. Durumu öğrenen adam arkadaşını ormanlık alanda av tüfeğiyle vurarak öldürdü. Öte yandan adamın ve öldürdüğü arkadaşının insan kaçakçılığı suçundan sabıkalı olduğu bilgisine Kaybolan 23 yaşındaki G.Ö.'nün cinayete kurban gittiği Müge Anlı’nın programında ortaya çıktı

GÜNDEM 06.11.2019, 20:49 06.11.2019, 21:37
Çanakkale'de 13 yaşındaki kızıyla ilişkisi olduğunu öğrendiği arkadaşını öldürdü!

Çanakkale'de 23 yaşındaki arkadaşının, 13 yaşındaki kızıyla ilişkisi olduğunu öğrenen baba ormanlık alanda av tüfeği ile genç adamı öldürdü.

13 YAŞINDAKİ KIZIYLA İLİŞKİSİ OLDUĞUNU ÖĞRENDİ

Çanakkale'de 34 yaşındaki E.O., arkadaşı olan G.Ö.'nün 13 yaşındaki kızıyla ilişkisi olduğunu öğrenmesi üzerine av tüfeğiyle ormanlık alanda kafasından ve omzundan vurarak öldürdü. E.O. ve G.Ö.'nün arkadaş olduğu ve insan kaçakçılığı suçundan da çok sayıda sabıkalarının olduğu öğrenildi.

AV TÜFEĞİYLE ÖLDÜRDÜ

Edinilen bilgiye göre olay, 4 gün önce Ayvacık-Küçükkuyu arasındaki Arıklı mevkiinde bulunan ormanlık alanda meydana geldi. 34 yaşındaki E.O., arkadaşı olan G.Ö.'nün 13 yaşındaki kızıyla ilişkisi olduğunu öğrenmesi üzerine av tüfeğini alarak genç adamı ormanlık alanda kafasından ve omzundan vurarak öldürdü. E.O. ve G.Ö.'nün arkadaş olduğu ve insan kaçakçılığı suçundan da çok sayıda sabıkalarının olduğu öğrenildi.

ORMANLIK ALANDI CESEDİ BULUNDU

Cinayeti işledikten 4 gün sonra yakalanan ve suçunu itiraf eden E.O., Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekiplerine olay yerini gösterdi. Bölgeye giden ekipler cesedi çürümeye başlamış şekilde buldu. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturmanın başlatıldığı bildirildi.

Ormanlık alanda bulunan G.Ö.'nün cesedi, Bursa Adli Tıp Kurumuna gönderildi. Suçunu itiraf eden baba E.O. da işlemlerinin tamamlanmasının ardından hakim karşısına çıkarılmak üzere adliyeye sevk edildi.

MÜGE ANLI'DA ÇÖZÜLDÜ

Çanakkale’nin Ayvacık ilçesinde kaybolan 23 yaşındaki Gökhan Özkan’ın cinayete kurban gittiği Müge Anlı’nın programında ortaya çıktı. Canlı yayında Anlı’nın şüpheli Ercan O.’ya, “Karınıza kızınıza uygunsuz bir şey mi yaptı?” sorusu cinayetin aydınlanasını sağladı.

Yorumlar (0)