Bursa'da Lunaparkta Ölüm! Lunaparkta 'ahtapot' adlı eğlence aracında gelen ölüm

Bursa'da Lunaparkta ahtapot eğlence aracında gelen ölüm!.. Bursa'da lunaparkta bindiği ‘ahtapot’ adlı eğlence aracında fenalaşan lise öğrencisi Rümeysa Arslanbuğa (16), tedaviye alındığı hastanede bir gün sonra yaşamını yitirdi.

Bursa'da Lunaparkta Ölüm! Lunaparkta 'ahtapot' adlı eğlence aracında gelen ölüm

Kentte bir çelik döküm fabrikasında çalışan Ahmet Arslanbuğa, Cumartesi günü oğlu ve lise son sınıf öğrencisi kızı Rümeysa ile Kültürpark'taki lunaparka gitti.

'AHTAPOT'TA BAYILDI

Lunaparkta kardeşi ile ‘ahtapot’ adlı eğlence aracına binen Rümeysa Arslanbuğa bir süre sonra rahatsızlandı. Baygınlık geçiren genç kız, durdurulan araçtan indirildi.

İlk müdahalesi, bu sırada tesadüfen lunaparkta bulunan bir sağlıkçı tarafından yapılan Rümeysa Arslanbuğa, çağrılan ambulansla Muradiye Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedaviye alındı. Şuuru kapalı olan Rümeysa, dün saat 11.00 sıralarında doktorların tüm müdahalesine karşın kurtarılamadı. 

​Ölümü ile yakınlarını ve arkadaşlarını yasa boğan Rümeysa Arslanbuğa'nın cenazesi, Bursa Adli Tıp Kurumu'nda yapılan otopsinin ardından aynı gün merkez Osmangazi ilçesine bağlı Güneybayır köyünde toprağa verildi.

YORUM EKLE