Bir acı haber daha geldi. Hakkari'de 1 asker şehit oldu

Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde PKK’lı teröristlerle çıkan çatışmada bir askerin şehit olduğu öğrenildi. Milli Savunma Bakanlığı, Hakkari'de teröristlerle çıkan çatışmada ağır yaralanan bir askerin, kaldırıldığı hastanede doktorların tüm müdahalesine rağmen şehit olduğunu açıkladı. Şehit olan piyade er Sezai Ekşioğlu'nun şehadet haberi, şehidin Erzurum’da yaşayan ailesine verildi.

GÜNDEM 20.10.2019, 14:36
Bir acı haber daha geldi. Hakkari'de 1 asker şehit oldu

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, "Hakkâri ili Şemdinli ilçesinde 20 Ekim 2019 tarihinde bir kahraman silah arkadaşımız teröristlerle çıkan çatışmada ağır yaralanmış ve derhal hastaneye sevk edilmiş, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz" denildi.

Acı haber ailesine iletildi

Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde, teröristlerle çıkan çatışmada ağır yaralanan ve tüm çabalara rağmen kurtarılamayan piyade er Sezai Ekşioğlu'nun şehadet haberi, şehidin Erzurum’da yaşayan ailesine verildi.

Hakkari Şemdinli’de, bugün PKK’lı teröristlerle çıkan çatışmada piyade er Sezai Ekşioğlu, ağır yaralandı. Hastaneye kaldırılan. Ekşioğlu, doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamayarak, şehit oldu.

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, Şemdinli'de teröristlerle çıkan çatışmada ağır yaralanan bir askerin kaldırıldığı hastanede şehit olduğu belirtildi. Açıklamada, "Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah'tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz" denildi.

Yorumlar (0)