Aydın’da madde bağımlısı genç yatalak babasının cinsel organını kesti!

Aydın’da böyle evlat böyle insan olmaz, olamaz dedirtecek bir olay yaşandı. Madde bağımlısı olduğu öne sürülen bir 21 yaşında ki bir genç, tartıştığı yatalak babasının cinsel organını keserek kaçtı.

GÜNDEM 05.10.2019, 21:55
Aydın’da madde bağımlısı genç yatalak babasının cinsel organını kesti!

Aydın'ın Efeler ilçesinde, Onur S. (21) adlı bir genç, yatalak olduğu belirtilen babasıyla tartışmaya başladı. Uyuşturucu madde bağımlısı olduğu öne sürülen genç, tartışma sonrasında babasının cinsel organını tamamen keserek kaçtı.

Olay, bugün sabah saatlerinde, Tepecik Mahallesi'nde meydana geldi. Bir süre önce felç olan Mehmet S., yatağa bağımlı halde yaşamaya başladı. İddiaya göre, Onur S. babasına ait arsayı satıp, parasını almak istedi. Bu nedenle de babasıyla tartıştı. Onur S., tartışma sırasında cebinden çıkardığı bıçakla babasının cinsel organını kesip, otomobille kaçtı.

Yakınlarının haber vermesi üzeri olay yerine gelen sağlık ekipleri, cinsel organı kesilen babayı ambulansla, Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Hayati tehlikesi bulunan baba Mehmet S.'nin kesilen cinsel organının parçası bulunamadığı için yerine dikilemediği belirtildi. Polis, olaydan sonra kaçan Onur S.'nin yakalanması için çalışma başlattı.

Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

Yorumlar (0)