Aydın'da O Üç Mahallede Kanalizasyona Kavuşuyor !

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun yapmış olduğu çalışmalarla, ASKİ Genel Müdürlüğü tarafından yapımı devam eden kanalizasyon çalışmalarında Efeler, Hisar ve Cumhuriyet mahalleleri kanalizasyona kavuşturuyor.

GÜNDEM 17.07.2019, 14:55
Aydın'da O Üç Mahallede Kanalizasyona Kavuşuyor !

Büyükşehir üç Mahalleyi kanalizasyona kavuşturuyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi Ekipleri Didim’de Sürdürdüğü Çalışmalar Kapsamında Efeler, Hisar Ve Cumhuriyet Mahallerini Kanalizasyona Kavuşturuyor.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu üçüncü döneme hızlı girdi. Büyükşehir Belediyesi turizm cenneti Didim ilçesine yakışan bir alt ve üstyapı hizmeti sunmak için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. ASKİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılan Didim’de Akbük Mahallesinin ardından Efeler Mahallesinde de kanalizasyon altyapı çalışmaları başlatıldı. Sonrasında da  Hisar ve Cumhuriyet mahallelerinde de başlayacak olan hat yapım çalışmaları tamamlandığında belirtilen bu üç mahallede kanalizasyon altyapısın hizmetine kavuşacak.

Efeler, Hisar ve Cumhuriyet mahallelerini kapsayan kanalizasyon inşaatı çerçevesinde 15 km uzunluğunda yapılacak olan hattın kanalizasyon altyapısının ekim ayının başlarında tamamlanması bekleniyor.

Kanalizasyona kavuşacak olan vatandaşlar yapılan bu çalışma ve yatırımlardan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkürrlerini dile getirdi.

Yorumlar (0)