Antalya'da siyanürle intihar eden 4 kişilik aile ilgili çarpıcı detay!

Antalya'da gerçekleşen ve Türkiye'nin gündemine oturan 4 kişilik ailenin siyanür içerek intihar etmesi ile ilgili çarpıcı detaylar ortaya çıkmaya başladı. Ön otopsi raporuna göre ekonomik sıkıntılar yaşayan babanın önce çocuklarına ardından eşine ve son olarak da siyanürle kendini zehirlediği öğrenildi.

GÜNDEM 10.11.2019, 13:06 10.11.2019, 15:52
Antalya'da siyanürle intihar eden 4 kişilik aile ilgili çarpıcı detay!

Antalya'da yaşayan 2 çocuk babası Selim Şimşek isimli kişinin yazılım mühendisi olduğu fakat sabit bir maaşının olmadığı öğrenildi.Psikolojik sorunlarının olmadığı öğrenilen babanın ekonomik olarak zorluk çektiği eşi Sultan Şimşek'inde ev hanımı olduğu öğrenildi. 

İLK ÇOCUKLARINA SONRA EŞİNE İÇİRMİŞ
Antalya'da bir apartmanın 8. katında yaşayan dört kişi ölü olarak bulunmuştu. Evdeki cesetlerin Selim Şimşek, eşi Sultan Şimşek'e ile çocukları Ceren Şimşek ve Ali Çınar Şimşek'e ait olduğu tespit edildi. Ön otopside kanlarında siyanür tespit edilen olayda çarpıcı bir bilgi daha geldi. Emniyet kaynaklarından elde edilen bilgiye göre; babanın ilk olarak çocuklarına sonra eşine siyanür içirdiği tespit edildi.

SİYANÜRE RASTLANDI
Öte yandan ailenin yaşadıkları evin kira olduğu ve yaklaşık 5 yıldır bu evde ikamet ettikleri komşuları tarafından teyit edildi. Emniyet kaynaklarından elde edilen bilgilere göre, yaşanan bu olaya ilişkin sebebin ekonomik sıkıntılar olduğu belirtildi. Babanın önce çocuklarını ardından eşi ve son olarak da kendini zehirlediği öğrenildi.Ön otopsi raporuna göre ailenin kanlarından elde edilen test sonuçlarında siyanüre rastlandı. Raporlama çalışması devam ediyor.

"AİLEYİ TANIMIYORUM"
Bina sakinlerinden Mehmet Var, "Saat 03.00 sıralarında kapıcı kapıyı çaldı. 8'inci katta bir ailenin cansız bedenlerinin bulunduğunu söyledi. Polis binayı boşalttı. Komşumuzu çok tanımıyorum" dedi.

Diğer bir bina sakini Serkan Abacı ise "Gürültü üzerine uyandım. Kapıyı açıp çıkınca apartman görevlisi 8'inci kattaki bir dairede 4 kişilik ailenin cansız bedenleri bulunduğunu, siyanürden zehirlenmiş olabileceğini söyledi. Ailenin cesetlerinin bulunduğunu belirtti. Bunun üzerine apartmanı tahliye ediyoruz dediler. Bir tane kedim var. Onu alıp çıktım. Aileyi tanımıyorum" diye konuştu.

NE OLMUŞTU?
Antalya'da Uncalı mahallesinde bir apartmanın 8. katında yaşayan dört kişi ölü olarak bulundu. Evdeki cesetlerin Selim Şimşek (36), eşi Sultan Şimşek'e (38) ile çocukları Ceren Şimşek (9) ve Ali Çınar Şimşek'e (5) ait olduğu tespit edildi. Şimşek ailesinin siyanür nedeniyle öldükleri ihtimali üzerinde durulurken, olayla ilgili yürek dağlayan bir detay gün yüzüne çıktı. İhbar üzerine daireye giren polis ekipleri, baba Selim Şimşek ve evlatları Ceren Şimşek ile Ali Çınar Şimşek'i salonda el ele buldu.

Yorumlar (0)