banner123

Antalya'da kardeş kavgası kanlı bitti

Antalya'nın Alanya ilçesinde kardeş olan Deniz B. (55) ve Mehmet Ali B. (36) nedeni bilinemeyen bir sebepten dolayı tartışma yaşadı. Çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle kanlı biten olayda Mehmet Ali B. hayatını kaybetti.

GÜNDEM 29.05.2019, 02:25
Antalya'da kardeş kavgası kanlı bitti

Antalya'nın Alanya ilçesinde saat 21.00 sıralarında ağabeyi Deniz B. ile kardeşi Mehmet Ali B. nedeni bilinemeyen bir sebepten dolayı tartışmaya başladı.

TABANCAYLA ATEŞ AÇTI

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine ağabey Deniz B. belindeki tabancayı çıkararak kardeşinin üzerine doğru ateş etmeye başladı. Silahtan çıkan kurşun Mehmet Ali B.’nin sağ koltuk altı ve sağ bacağına isabet ederek ağır yaralandı. Mehmet Ali B. kanlar içinde yere yığılırken, ağabeyi Deniz B. olay yerinden hızla uzaklaştı.

YAŞAMINI YİTİRDİ
Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralı Mehmet Ali B.’yi ambulansla Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürdü. Yoğun bakım ünitesinde tedaviye alınan Mehmet Ali B. doktorların tüm müdahalelerine rağmen yaşamını yitirdi. Polis ekipleri olayın yaşandığı yerde yaptıkları incelemelerde 3 adet 7.65 mm kovan ve 1 adet fişek bulurken, suç aleti tabancaya ise rastlamadı.

Yorumlar (0)